Сторінка 3. Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Осокорки)

Назар
Я в Инто-Сана уже не первый год обслуживаюсь. Хорошо, что здесь такой опытный гастроэнтеролог работает. Лилия Владимировна добрейшая женщина и мудрейший врач, быстренько меня подлечила. Спасибо!
05 січня '17 г.
Тамила
Хочу поблагодарить отличного специалиста Полищук за прекрасную консультацию и помощь мне как молодой и неопытной маме. Рада, что попала к такому хорошему врачу. Без ее советов я бы еще дого мучалась бы с грудным кормлением. Спасибо вам огромное.
12 січня '17 г.
Гастроентеролог
Лікар гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування хворих з медикаментозними ускладненнями з боку органів травлення, діагностика вірусних захворювань органів травлення. Закінчила Дніпропетровський медичний інститут.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Гастроэнтеролог, Педиатр
Лікар гастроентеролог дитячий, педіатр вищої категорії. Надає послуги з лікування консультування дітей раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку, здійснює профілактичну вакцинацію у дітей. Закінчила Національний медичний університет.
Ендоскопіст
Лікар ендоскопічної діагностики вищої категорії, проводить обстеження органів шлунково-кишкового тракту, здійснює забір матеріалів для гістології. За результатами досліджень становить медичний висновок. Звертаються до Юрія Валер'янович при захворюваннях шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки. Серед симптомів, на які скаржаться пацієнти: печія, розлад травлення, блювота, здуття живота, болі, різь у шлунку, запори, поганий апетит. Застосовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Гастроентеролог, терапевт
Лікар-гастроентеролог, терапевт, фахівець у галузі лікування захворювань стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, підшлункової залози, печінки, кишківника. Проводить опитування пацієнтів, призначає функціональну діагностику, лабораторні аналізи, виходячи з яких призначає медикаментозне лікування. Світлана Сергіївна вивчає сучасні методи лікування, бере активну участь у різноманітних наукових конференціях та семінарах.
Записатися на прийом3 онлайн записи