Сторінка 2. Лікарі неонатологи в Києві (Оболонський район)

Галя
Малая подхватила ветрянку. Лечились у Ларисы Викторовны. Очень довольны уровнем ее профессионализма. Ребенка вылечили нормально без бабкиных методов. Считаю, это отличный показатель!
16 вересня '19 г.
Рита
Надоело равнодушное отношение в нашей детской поликлинике, занялась поиском врача для своего ребенка. Рада, что мне порекомендовали Вишневскую, это просто везение. Лариса Владимировна педиатр с большим опытом, уже не раз нам здорово помогла.
17 лютого '17 г.
Врач помогает нам с вакцинацией. Спасибо за здоровье нашего малыша
07 грудня '16 г.
Витя
Месяц назад у сына появилась сыпь на коже, насморк и повысилась температура, я сильно испугалась, обратились к Ларисе Владимировне. Замечательный врач, только такие должны работать с детьми.
19 грудня '16 г.
Педіатр, неонатолог
Викликати лікаря додому
Лікар-педіатр першої категорії, надає допомогу пацієнтам при дитячих інфекційних захворюваннях, алергічних захворюваннях, шлунково-кишкового тракту.
Педіатр, Неонатолог
Лікар педіатр-неонатолог, вищої лікарської категорії, спеціалізується за спостереженням дітей у віці до одного року. Займається лікуванням дитячих інфекційних захворювань, інфекцій верхніх і нижніх дихальних шляхів, дає рекомендації по вакцинації, догляду та харчування дітей першого року життя.
Неонатолог, педіатр, лікар ультразвукової діагностики
Неонатолог, педіатр
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Проводить профілактичні огляди, патронаж, спостереження і ведення дітей з 0 до 18 років, імунізацію дітей. Займається лікуванням інфекційних захворювань (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз, скарлатина, кір), бактеріальних і вірусних захворювань (ГРВІ, ларинготрахеїт, бронхіоліт, бронхообструктивний синдром, пневмонія, ентеровірусні інфекції, отит), шкірних захворювань та ін.
Неонатолог, педіатр