Сторінка 3. Лікарі діагности в Києві (метро Либідська)

Артем
Дуже хороший спеціаліст. Якось довелося звернутися до неї за допомогою. Все пройшло якомога краще. Уважно подивилася мене кілька разів. Після обстеження поспілкувалася зі мною, та написала заключення. Все просто супер! Рекомендую!
04 лютого '20 г.
бодя
Олена Володимирівна, на мою думку, один з кращих УЗД-спеціаліст у нашому місті. Була у неї на обстеженні, все пройшло на найвищому рівні. Таких фахівців, я ще не зустрічала! Приємна та усміхнена жінка, яка співчуває чужій біді. Рекомендую!
09 лютого '20 г.
УЗД-фахівець, рентгенолог
Лікар-рентгенолог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики другої категорії. Протягом 28 років проводить рентгенологічні обстеження, інтервенційні лікувально-діагностичні втручання, контролює реєстрацію та облік пацієнтів. Спеціаліст Катковська Олена Володимирівна робить УЗД малого таза, УЗД лімфатичних вузлів, УЗД нирок та інші. Забезпечує оформлення висновків за результатами досліджень, все детально коментує, розповідає все особливості.
УЗД-спеціаліст
Лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом1 онлайн запис
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-11
УЗД-фахівець
Катерина Сергіївна спеціаліст у галузі ультразвукової діагностики, проводить дослідження внутрішніх органів, складає висновки. Має значний досвід роботи.
УЗД-фахівець
Доктор Кузьменко Сергій Юрійович надає послуги комплексного ультразвукового дослідження дитячого організму для подальшої діагностики хвороб внутрішніх систем і органів людини.
КТ-діагност, Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, займається комп'ютерною діагностикою систем і внутрішніх органів, кінцівок і суглобів, артерій організму. Має другу кваліфікаційну категорію.
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5) м. Берестейська4014м.Шулявська4813
УЗД-фахівець, терапевт
Лікар-терапевт спеціалізується на лікуванні хвороб широкого профілю. Діагностує захворювання внутрішніх органів на основі загального огляду, збору анамнезу і ряду досліджень, що включають ультразвукове. Лікує гастрити і виразкову хворобу, бронхіти та ГРВІ, нейроциркуляторну і вегетосудинну дистонію. Також займається лікуванням циститу і холециститу, призначає медикаменти при пневмонії.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Лікар проводить консультативний прийом дорослих пацієнтів віком від 18 років, ЕКГ, холтерівське моніторування ЕКГ, ЕхоКГ, ДМАТ. Займається профілактикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ІХС, аритмії, серцева недостатність).