Лікарі діагности (Рентгенолог) в Києві (метро Либідська)

Врач, который знает и любит свою работу, она увлеченный человек и очень доброжелательный к тому же. Спасибо большое и за отношение хорошее и за качественную, подробную диагностику.
13 лютого '17 г.
Алина
Замечательный доктор. Диагностику провела быстро, после чего расписала результаты исследования. Я осталась довольна выбором врача!
13 грудня '16 г.
София
Проводила у этого специалиста диагностику сосудов. Результатом очень довольна - приятное отношение к пациентам, доброжелательная атмосфера.
03 липня '16 г.
Виолетта
Сделала мне компьютерную томографию, а затем детально расписала ее результаты.
30 листопада '-1 г.
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар рентгенолог вищої категорії. Надає послуги з променевої діагностики в травматології та ортопедії, проводить комп'ютерну томографію органів і систем. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Теодора Драйзера, 19 (2-а поліклініка Деснянського району, 7 поверх, відділення рентгенології) р.Деснянський
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5) м. Берестейська4014м.Шулявська4813
КТ-діагност, Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, займається комп'ютерною діагностикою систем і внутрішніх органів, кінцівок і суглобів, артерій організму. Має другу кваліфікаційну категорію.