Сторінка 3. Лікарі терапевти в Києві (метро Звіринецька)

Борис Н.
Мені сподобалася, оперативність у вирішенні питання! Було проведені лабораторні аналізи, призначено лікування. Детально розписані рекомендації та лікування. Лікар, був уважним і доступно все пояснював. Притензій до фахівця немає.
02 березеня '20 г.
Гюнай
На рахунок фахівця зауважень, та нарікань взагалі немає. Все детально пояснила і розповіла. Направила на додаткове обстеження, і за результатами якого, вирахувала дозу препарату. Спеціаліст кваліфікований. Звертатися буду лише до неї.
02 лютого '20 г.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Терапевт, кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та профілактиці захворювань травної, дихальної, сечовидільної та серцево-судинної систем. Проводить медикаментозне лікування відповідно до українських, європейських рекомендацій і протоколів. Займається проведенням ЕКГ з інтерпретацією. Проводить зниження ступеня кардіоваскулярного ризику, запобігання ускладнень.
Терапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Займається вивченням історії хвороби пацієнтів. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, рентген та УЗД. Проводить огляд перед вакцинацією. Успішно лікує захворювання травної, дихальної та серцево-судинної систем.
Терапевт, лікар загальної практики та сімейної медицини
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, сечокам'яною хворобою, гастритом, холециститом та ішемічною хворобою серця. Виконує постановку катетерів, внутрішньом'язові та внутрішньовенні ін'єкції, проводить інтубацію трахеї.
Кардіолог, терапевт
Лікар надає послуги ведення пацієнтів з серцево-судинною паталогією, ведення та лікування терапевтичних хворих, скринінг фізичного стану, проведення та аналіз ЕКГ. Зайєматься діагностикою та лікуванням таких захворювань, як порушення серцевого ритму, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, гіпертонічна хвороба.
Записатися на прийом2 онлайн записи