Сторінка 2. Лікарі психологи в Києві (метро Дорогожичі)

Мені сподобалося ставлення лікаря до дитини, і сама атмосфера. Лікар вислухав мене дуже уважно, швидко налагодив контакт з моєю донькою. Перший позитивний результат я почала помічати уже після другого сеансу. Зараз вже набагато краще.
10 лютого '20 г.
В.
Все пройшло добре! Мені сподобалося! Лікар вник в суть проблеми моєї дитини, та розповів що потрібно робити. Дав відповідні рекомендації. І ми домовилися що через місяць ми знову вийдемо на зв'язок. щоб оцінити результати лікування.
15 лютого '20 г.
Эмма
Досить приємний і уважний лікар, який добре знається на проблемах неврозів. Неодноразово були на консультації у цього лікаря. Все на найвищому рівні, як завжди. Мало де можна знайти такого фахівця! Однозначно буду рекомендувати і звертатися!
08 березеня '20 г.
Света Ц
Компетенція лікаря не викликає сумнівів, уважна до деталей, делікатна. Консультація проходить в комфортних та спокійних умовах. Все детально розібрано, пояснена суть проблеми. Записалися на наступну консультацію. Дякуємо! Рекомендую!
12 лютого '20 г.
Практичний психолог
Консультування, групова терапія
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, психокорекція, тренінги, майстер-класи.
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, тренінги, лекції, майстер-класи.
Практичний психолог
Психолого-педагогічне, сімейне, професійне, геронтопсіхологіческое, суицидально-психологічне, онкопсіхологіческое, по організації громадянського суспільства і демократизації - консультування. Автор понад 550 наукових робіт, в тому числі більше 20 книг
Консультація от 1500 грн.
Психолог
Доктор спеціалізується в області психології. Допомагає пацієнтам впорається з різними залежностями. Приймає хворих з порушенням сну, депресіями, панічними атаками, розладом пам'яті і уваги. В ході лікування використовує традиційні і сучасні методики.
Психолог, Психоаналітик, Гіпнотерапевт
Врач специализируется в области психологии, психоаналитики и гипнотерапии. Лечит депрессии, помогает справиться с пограничными психоневрологическими состояниями, работает с последствиями психотравмы. Консультирует по проблемам психоневрологических патологий. В работе использует классический, ериксоновський и клинический гипноз.