Сторінка 2. Лікарі стоматологи в Києві (метро Берестейська)

Тихая Ю.
Лікар чудовий! Цілий рік ходила по лікарях ніхто не міг нічого зробити, а цей спеціаліст і діагноз поставив і полікував. Таких спеціалістів, напевне не знайти у нашому місті. Так що буду в подальшому звертатися тільки до нього. Дякую!
09 березеня '20 г.
16.03.2017
Чудовий лікар, все сподобалося. Була найкраща консультація з усіх на яких я побувала, доктор все пояснив. Він призначив лікування. Розповів який препарат для чого, та як правильно ним користуватися. Однозначно прийду повторно!
03 лютого '20 г.
Славко
Лікар залишає гарне враження як людина і як фахівець. Дуже уважний і орієнтований на пацієнта. Мене здивував той факт, що лікар приділив досить багато часу огляду і консультації (близько години). На мою питання я отримав вичерпну консультацію. Раджу.
18 лютого '20 г.
Орися Б.
Чудовий доктор. Оцінює проблему комплексно, дохідливо пояснює всі деталі діагностики та лікування. Доброзичливий і дуже компетентний. Спілкуватися з ним - одне задоволення. Дійсно висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую!
21 лютого '20 г.
Стоматолог-терпевт, стоматолог-гігієніст
Лікар спеціалізується на профілактиці та лікуванні карієсу і його ускладнень. Займається художньою реставрацією зубів, діагностикою хвороб слизової оболонки порожнини рота. Виконує зняття твердих зубних відкладень за допомогою ультразвуку і чистку пігментного нальоту апаратом Profy-Flex, Air-flow.
Стоматолог
Лікар займається лікуванням захворювань зубів у дорослих і дітей. Проводить всі види ендодонтичного лікування пульпіту і його ускладнень. Спеціалізується реставрації молочних і постійних зубів, протезуванні молочних зубів дитячими коронками, лікуванні дітей під медикаментозним сном. Консультує з приводу гігієни порожнини рота.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на лікуванні запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Займається одномоментної імплантацією, видаленням атипових зубів мудрості і доброякісних утворень. Виконує клаптеві операції, операції відкритого і закритого синус-ліфтингу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь2111м.Почайна348
Стоматолог-хірург
Лікар спеціалізується в області консервативної пародонтології. Займається зубною імплантацією. Виконує видалення зубів будь-якої складності, в тому числі зубів мудрості. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-ортопед
Лікар спеціалізується на естетичному протезуванні. Займається установкою цирконієвих коронок та металокерамічних коронок. Проводить знімне протезування зубів. Бере активну участь в науково-практичних семінарах, міжнародних конференціях та майстер-класах.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Стоматолог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань зубів. Проводить профілактичні огляди. Виконує відбілювання зубів, процедури з видалення зубного нальоту та каменю. Лікує карієс, пародонтит та пародонтоз. Спеціалізується на ендодонтичній терапії. Консультує з питань догляду за ротовою порожниною.
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Щелепно-лицевий хірург, стоматолог
51 рік досвіду
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка) м. Академмістечком.Сирецьм. Берестейська
Хірург-імплантолог, стоматолог-ортодонт, стоматолог
Стоматолог-ортодонт, стоматолог