Мазур Петро Володимирович

Стоматолог-ортопед
лікар першої категорії
Висококваліфікований фахівець, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем, пов'язаних із структурою та функцією щелепно-лицевої області. Мета його роботи - відновлення та збереження правильного прикусу та здоров'я зубів.

Київ пр-т Берестейський, 67 В (проспект Перемоги, 67 В) м. Нивким.Святошинм. Берестейська

Немає відгуків

• Вища

• Щорічно

Стоматолог-ортопед надає послуги

• Діагностика та планування лікування, лікування карієсу, реставрації зубів, знімне/ незнімне протезування, протезування на імплантатах, тотальне протезування на імплантах

Стоматолог-ортопед займається лікуванням захворювань

• Заміна втрачених частин зубів або відновлення їх форми за допомогою коронок та мостів,відновлення безперервності зубного ряду за рахунок установки коронок на імплантатах, створення і встановлення зубних протезів для відновлення прикусу та естетики,визначення та корекція проблем з артикуляцією та рухом щелеп для поліпшення функціональності,лікування та виправлення відхилень прикусу, таких як зубні аномалії та нерівномірності.