Сторінка 5. Лікарі в Києві (метро Виставковий центр)

Сандра
Відмінний, кваліфікований стоматолог. Бував до цього в багатьох клініках, та спеціалістів, але чомусь вони мені не подобалися. З цим лікарем, ми одразу знайшли спільну мову. Вона ефективно змогла вирішити мою проблему. Зараз набагато краще.
09 лютого '20 г.
Олена Р.
Одного разу я помітив невелику кровоточивість ясен, як завжди подумав що пройде само. Але не тут то було, проблема стала тільки більшою. Одразу звернувся за допомогою до цього лікаря. Вона оглянула мене, озвучила діагноз, та призначила лікування. зараз все добре.
17 березеня '20 г.
Дмитрий
Высококвалифицированный специалист, диагноз смог поставит уже на первом приеме. Назначил план лечения и расписал толковые и понятные рекомендации. Спасибо.
30 грудня '16 г.
Антон
Благодаря лечению Тараса Игоревича мы с женой наконец ждем ребенка. Спасибо Вам
17 січня '18 г.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань зубів і ясен. Проводить професійну гігієну ротової порожнини і апаратне відбілювання зубів. Лікує карієс, пульпіт і періодонтит. Виконує художню реставрацію зубів. В роботі використовує сучасні стоматологічні матеріали та новітні техніки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог, УЗД-фахівець
Доктор Шматюк Тарас Ігорович спеціалізується в області урології. Проводить консультації та комплексні діагностичні дослідження органів чоловічої статевої та сечовивідної систем. В роботі використовує ультразвукову діагностику. Виявляє причини і лікує безпліддя у чоловіків. Виконує хірургічні операції з метою пластики вуздечки крайньої плоті, видалення кісти, лікування варикоцеле і гідроцеле. Крім того, приймає пацієнтів з симптоматикою інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Стоматолог-ортодонт
Лікар веде ортодонтичний прийом. Займається лікуванням (знімна/незнімна техніка, MEAW, TAD) зубощелепних аномалій, проводить ортодонтичну підготовку до встановлення імплантатів або тотальної ортопедичної реабілітації, ортодонтичне лікування періо-пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149
Гастроэнтеролог, нефролог
Дерматовенеролог, дерматолог, трихолог, косметолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з шкірними захворюваннями і венеричними патологіями. Виконує видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом. Спеціалізується на апаратної косметології. Проводить ультразвукову і комбіновану чистку обличчя, масаж обличчя. Консультує з питань вибору лікувальної косметики.
Гінеколог, УЗД спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар надає консультацію, проводить УЗ-діагностику, радіохвильову фігурацію шийки матки. Надає послугу ведення вагітності.
Гінеколог
Акушер-гінеколог, УЗД фахівець
Лікар проводить біопсію, радіохвильову коагуляцію, екстизію при паталогії шийки матки, видалення кондилом урогенітальної зони, введення, вилучення внутрішньоматкового контрацептиву, ехосальпінгоскопію (визначення прохідності маткових труб), фолікулометрію.
Масажист
Лікар проводить масаж вагітної, масаж обличчя, масаж спини, комірцевої зони, загальний масаж тіла, антицелюлітний масаж.
Консультація від 300 грн
Мамолог, онкомамолог