Лікарі стоматологи (Стоматолог-ортопед) в Києві (метро Тараса Шевченко)

Прекрасний спеціаліст- професіонал своєї справи! Рекомендую.
17 листопада '17 г.
Валентин
Отлично справляется со своей задачей. Рекомендую - настоящий профессионал
07 грудня '16 г.
Сделал все на очень высоком уровне
16 серпня '16 г.
Карина
Специалист грамотный, хороший
11 серпня '16 г.
Стоматолог-ортопед, хірург
Доктор Чижук Олег Анатолійович спеціалізується на ортопедичної стоматології, ендодонтічеськом і хірургічному лікуванні зубних недуг. Використовує мікроскоп для лікування каналів зубів і пульпи. Проводить оперативні втручання з видалення зубів. Виготовляє індивідуально для кожного пацієнта і встановлює незнімні протези. Також займається установкою коронок. Веде консультативні прийоми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація бесплатно
Стоматолог-ортопед
Доктор Новик Евгений Валерьевич специализируется в области протезирования и имплантации зубов. Освоил технологии бюгельного протезирования, изготовления и установки съемных и частично съемных конструкций. Ведет планирование ортопедического лечения пациентов. Изготавливает и устанавливает цельнокерамические виниры, вкладки, коронки. Принимает участие в профессиональных семинарах.
Стоматолог-ортопед
Лікар-стоматолог-ортопед отримав вищу категорію кваліфікації, займається протезуванням зубів. Має навички установки знімних і незнімних конструкцій. Веде прийом, консультує пацієнтів, призначає етапи терапії, робить зліпки верхньої і нижньої щелепи. Виконує протезування на імплантатах, металокерамічне і Суцільнокерамічні протезування, встановлює вініри, коронки, вкладки. Учасник національних та міжнародних симпозіумів.