Лікарі стоматологи (Ортодонт) в Києві (метро Тараса Шевченко)

Вика
Вылечила мою болезнь, никаких осложнений не было
09 листопада '16 г.
Алина
Уделила максимум внимания, назначила хорошее лечение
10 вересня '16 г.
Софья
Татьяна Анатольевна хороший специалист и человек. Рекомендую.
29 травня '16 г.
Станислав
Прикус доктор мне исправила. Очень доволен результатом.
28 травня '16 г.
Ортодонт
Стоматолог-ортодонт займається виправленням прикусу. Веде прийом пацієнтів, консультує з питань ортодонтичного лікування. Підбирає і встановлює індивідуальні методи корекції прикусу, брекет-системи різного виду. Також використовує для лікування прозорі капи, пластини. Проводить роз'яснення щодо заходів гігієни ротової порожнини при носінні брекетів. Відвідує семінари та майстер-класи профільного напрямку.
Ортодонт
Доктор Хантіля Тетяна Анатоліївна спеціалізується на ортодонтичному лікуванні пацієнтів. Виконує діагностику прикусу, призначає методи корекції при виявленні патологій. Застосовує в роботі сучасні методи виправлення прикусу: брекет-системи керамічні, металеві, сапфірові і лінгвіальние. Використовує прозорі капи і пластини. Планує етапи терапії, контролює процес. Відвідувала теоретичні курси і семінари по стоматології.