Сторінка 308. Приватні лікарі в Києві

Сергей
Моя бывшая подружка на прощание нагладила меня хламидиозом. Потому даже времени погоревать за отношениями не было, я пошел к Владимиру Владимировичу и начал лечение. Длительный курс лечения и я снова здоров, весел и бодр) Теперь я на пути новых свершений и поисков судьбы, и пусть даже эти мысли мне достались такой ценой)
06 липня '18 г.
Кирилл
После отпуска приехал со странными кожными высыпаниями, не на шутку испугавшись я сразу пошел к Владимиру Владимировичу. К счастью, ничего серьезного не нашли, но благодаря лечению от сыпи не осталось и следа. Я доктором остался доволен.
20 липня '18 г.
С мастопатией я попала к Козию Александру. Назначенное ним лечение быстро дало позитивные результаты. Огромное спасибо за то, что избавили меня от недуга.
10 липня '18 г.
Лариса
Александр Григорьевич был моим лечащим врачом, когда у меня были проблемы с мочеполовой системой. Козий - отличный специалист, благодаря ему, мне удалось преодолеть тяжелое заболевание. Огромное спасибо.
19 липня '18 г.
Дерматовенеролог
Лікар Регеда Володимир Володимирович - з 32-річним стажем роботи, спеціалізується в області дерматовенерології. Доктор займається вивченням причин і методів профілактики патології шкірних покривів і слизових бактеріального, вірусного та грибкового походження. Звернутися до Регеда В.В. можна для лікування хламідіозу, трихомоніазу, уреаплазмозу і хронічного запалення простати. Спеціаліст надає допомогу всім пацієнтам, незалежно від віку. Консультує пацієнтів, які страждають хронічними системними захворюваннями з ураженням шкіри.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Уролог, Хірург, Мамолог, Онколог
Викликати лікаря додому
Лікар Козій Олександр Григорович - уролог, хірург. Спеціалізується в мамології. Онколог з досвідом роботи 6 років. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Проводить складну оперативну корекцію. Допомагає чоловікам відновити еректильну функцію. Спеціалізується на сучасних методах усунення запальних процесів сечостатевої системи. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях мастопатії та інших захворювань молочних залоз.
Дитячий кардіолог
Доктор Зражевская Ірина Анатоліївна має 21-річний стаж, дитячий кардіолог, має другу категорію. В послуги фахівця входить консультативний прийом, проведення первинного огляду, аналіз результатом додаткового обстеження і визначення тяжкості хвороби. До Зражевський І.А. звертаються для лікування порушень кардіального ритму, вроджених вад, серцевої недостатності. При необхідності виконання хірургічного втручання при вадах серця лікар направляє дітей до кардіохірургів для вирішення питання про операцію. Також доктор проводить планові огляди дітей перед школою і дає рекомендації по профілактиці захворювань серцево-судинної системи.
Вакцинаторам, Педіатр
Лікар спеціалізується в області вакцинологии і педіатрії. Здійснює консультативний прийом з питань догляду та вигодовування дітей, займається складанням індивідуальних графіків вакцинації. Приймає дітей з відсутністю апетиту, млявістю, надмірної блідістю шкірних покривів, поганим сном і розладом стільця.
Ортопед, Травматолог
Лікар спеціалізується в області ортопедії і травматології. Займається діагностикою та лікуванням вальгусной деформації першого пальця стопи (кісточки, шишки), артриту, остеоартрозу, пошкодження зв'язок колінного і гомілковостопного суглобів, хвороби Бехтерева і кісти Бекера. Проводить блокади (паравертебральную, періартікулярний, періневральная, локальну).
Педіатр
Доктор займається лікуванням захворювань органів дихальної системи, соматичних і інфекційних патологій у дітей раннього віку. Веде спостереження за новонародженими дітьми, консультує з догляду та годування дітей раннього віку.
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Педіатр
Спеціаліст в області лікування пульмонологічних, гастроентерологічних, нефрологічних, інфекційних захворювань у дітей.
Педіатр
Займається лікуванням невідкладних станів в педіатрії
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Отоларинголог
Доктор Ємець Тетяна Василівна отоларнголог, хірург До компетенції фахівця входить діагностика первинних і вторинних захворювань ЛОР-органів. Лікар надає послуги з лікування хвороб інфекційно-запального, травматичного, судинного і вродженого характеру. До Ємець Т.В. звертаються при гаймориті, фронтите, етмоїдиті, отитах, порушення слухової функції, тонзиліті, фарингіті, аденоїдах. Лікар проводить як консервативну терапію, так і хірургічні втручання. Спеціалізується на проведенні оперативних втручань різного ступеня складності. В обов'язки спеціаліста входить резекція носової перегородки, видалення мигдалин, лазерне лікування фарингіту, видалення новоутворень в гортані. Лікар надає послуги по відновленню слуху за допомогою оперативного втручання.
Сімейний лікар
Сімейний лікар Примачук Валентина Анатоліївна надає консультаційні послуги в області терапії. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою респіраторних і вірусних інфекцій, захворювань органів шлунково-кишкового тракту (гастрит, холецистит) і дихальної системи (бронхіт, пневмонія) і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2