Сторінка 20. Отоларингологи в Києві

Валера
Выпил родниковой холодной воды, в итоге - ангина, обратился к врачу. Марина Николаевна после осмотра назначила мне курс лечения. Сейчас я здоров. Спасибо
05 січня '17 г.
Алла
Обращалась при ангине, было мне очень плохо. Уже через 2 дня после начала лечения стало намного легче. Спасибо
13 січня '17 г.
Владимир
Мне Александр Игоревич полипы с носовой полости удалял. Все прошло быстро и безболезненно. Ямполь хороший хирург, однозначно!
03 січня '17 г.
Владимир
03 січня '17 г.
Алина
Лечила ангину ребенку, в принципе никаких претензий ни к работе, ни к отношению к пациенту у меня нет. Смело рекомендую
04 січня '17 г.
Инга
Хронический тонзиллит меня просто замучал — страдаю им более 3-х лет. Слава Богу, что я попала к такому замечательному специалисту, как Андрей Васильевич. Уже несколько месяцев не было обострений, чувствую себя прекрасно.
20 липня '16 г.
1 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Хуторна Ірина Сергіївна – кваліфікований лікар отоларинголог, який застосовує у роботі принципи доказової медицини та сучасний підхід до діагностики та лікування ЛОР-захворювань. Веде амбулаторний прийом для дітей та дорослих із захворюваннями ЛОР-органів, займається діагностикою слуху.
Консультація 900/750 грн.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
41 рік досвіду
У 1993 році, за запрошенням американських колег, пройшов 2-місячне стажування в США (м.Бангор, штат Мейн).
Записатися на прийом2 онлайн записи
Записатися на прийом1 онлайн запис
1 рік досвіду
Лікар проводить катетеризацію слухових труб, продування по Політцеру, промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання за Проетцом, ушивання ран носа, вуха та ін. отоларингологічні процедури.
Сурдолог
Спеціалізується на лікуванні патологій ЛОР-органів, проведенні діагностики та виявленні сенсоневральної та кондуктивної приглухуватості. Володіє методиками об’єктивного обстеження слуху та вуха.
Невропатолог
Записатися на прийом1 онлайн запис