Лікарі неврологи в Києві (метро Хрещатик)

Богдан
Я участник АТО после тяжелой контузии не мог спать по ночам, слышал разрывы снарядов и стоны боевых товарищей. Окружающие равнодушно записывали меня в психи. Побратимы посоветовали обратиться к невропатологу с большой буквы Нестерову. Благодаря его современным методам и человеческим качествам начал спокойно спать, вернулся в семью. Большое вам человеческое спасибо!!!!
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Я не знаю, какие конкретно из сеансов Романа оказали наибольшее влияние, но именно после лечения у него поясничные боли исчезли полностью.
16 травня '16 г.
Виктор
Передовые методики лечения, применяемые Нестеровым, кого хочешь поставят на ноги. Мне так точно помогли.
03 червеня '16 г.
Геннадий
Нестеров мою тещу лечил после перенесенного инсульта. Очень удобно, что доктор оказывает свои услуги с выездом на дом, довольны результатами терапии.
12 вересня '16 г.
Психіатр, нарколог, невролог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація от 1150
Невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар-невропатолог, приймає пацієнтів за попереднім записом і на дому по Києву. Доктор Нестеров Р.В. в роботі застосовує сучасні методи діагностики і лікування такі, як Су Джок акупунктури, вегетативно резонансний тест і біорезонансне лікування. Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, епілепсії, неврозів, остеохондроз хребта, різноманітні форми депресії та інші.
Невролог
Лікар-невропатолог займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи (спинний і головний мозок, периферичні нерви), проводить метамерних иглорефлексотерапию і метамерное введення ліків, володіє методами мануальної терапії. Лікар надає консультативну та лікувально-профілактичну допомогу пацієнтам зі скаргами на болі в різних відділах хребта, головні болі, запаморочення, похитування при ходьбі, оніміння кінцівок (верхніх і нижніх), порушення функції ходьби, пов'язані з перенесеними гострими порушеннями мозкового кровообігу та спинального кровообігу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8