Лікарі косметологи в Києві (метро Хрещатик)

Ярослава
Я не вперше у Світлани на процедурах, тому знаю про її високу кваліфікацію. До речі, багато її пацієнтів теж добре відгукуються про роботу Кицак, а деякі взагалі на кілька тижнів бронюють собі час, щоб потрапити до неї на прийом.
28 грудня '16 г.
Хороший доктор. Внимательна и вежлива, с пониманием относится к пациентам. Рекомендую ее как хорошего врача.
20 жовтня '16 г.
Вероника
Я в восторге! Прохоила курс лазерной эпиляции у Светланы Игоревны. Результат поразил, а и врач — приятнейшая женщина. Буду рекомендовать подругам.
20 липня '16 г.
Косметолог
Лікар-косметолог, фахівець в області апаратної та класичної косметології, володіє методиками лазерної косметології (E-light, омолодження, IPL, ELOS епіляція та ін.), Ін'єкційних методик корекції зморшок, контурної пластики, біоревіталізація, а також методиками епіляції і депіляції (фотоепіляція , воскова, шугарінг, ЕЛОС).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3