Курильчик Ірина Василівна

Ревматолог
Лікар першої категорії
Доктор ревматолог першої кваліфікаційної категорії, займається діагностуванням та терапією ревматичних захворювань (набутих вад серця, ревматичного лихоманкою, дифузними захворюваннями сполучної тканини (на системну склеродермію та червоний вовчак). Надає допомогу пацієнтам з подагрою, анкілозивний спондиліт. Курильчик Ірина Василівна фахівець в лікуванні захворювань судин, остеопорозов і остеоартрозів.

Боли мучают моего отца уже давно, но все никак не могла уговорить его сходить к врачу. И вот наконец-то записала на консультацию к Ирине Васильевне. Отличный специалист, помогла убедить отца начать курс лечения, теперь он чувствует себя немного лучше. Терпеливый и компетентный доктор.
Выражаю благодарность доктору за ее работу. Лечение было длительным, сложным, но сейчас я справилась, теперь мне гораздо лучше. Периодически буду обращаться для профилактики и контроля за болезнью. Огромное спасибо врачу за труд.

• 2006 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • 2010 р. — клінічна ординатура, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • 2011 р. — спеціалізація з ревматології, НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2015 р. — перша категорія з ревматології НМАПО імені П. Л. Шупика.

Лікар надає послуги

• діагностика та лікування ревматологічних захворювань;
  • підбір імунобіологічної терапії при ревматоїдному артриті, хворобі Бєхтєрєва, псоріатичному артриті;
  • введення імунобіолгічних препаратів;
  • моніторинг ефективності та безпечності
  • пункція суглобів та внутрішньосуглобове введення лікарських засобів.

Лікар займається лікуванням захворювань

• ревматоїдний артрит;