Павлова Лариса Іванівна

Ревматолог
41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар ревматолог вищої кваліфікаційної категорії. Пріоритетними напрямками в роботі є: захворювання суглобів, ревматизм, хвороби сполучної тканини, ревматичні пороки серця, микрокристаллические артрити, системні воскуліти. Лікування кожного пацієнта (всіх вікових категорій) будується за індивідуальною програмою, з урахуванням особливостей організму і супутніх патологій. Лариса Іванівна володіє сучасними методами невідкладної допомоги.

14 квітня '17р.
Лариса Ивановна помогает поддерживать здоровье моего отца. Благодаря ее квалифицированному лечению и заботе, отец чувствует себя прекрасно, за что я ей очень благодарна.
Лариса Ивановна -специалист с большой буквы! Ее профессиональное назначение очень помогло решить вопрос с ревматоидным артритом. Благодарю доктора )

• 1978 р. закінчила Київський Медичний Інститут ім. Богомольця. У період із 1984-1986 р. пройшла Клінічну ординатуру в КМІБ за спеціальністю «ревматологія».
  • Має 25-річний стаж роботи лікарем-ревматологом у Київській Олександрівській клінічній лікарні м. Києва.
  • Постійний учасник тематичних конференцій. Написано 20 наукових праць.
  • Бере участь у міжнародних з'їздах як доповідач, співдоповідач, пише стендові доповіді.