Столиця, медична клініка

7.1
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Київ, пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Солом'янський

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
Медична клініка« Столиця »- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія. Хірургічний стаціонар (загальна хірургія, ЛОР, ортопедія і травматологія, реконструктивні операції лицьового скелета. Післяопераційна реабілітація, профогляд, медичний огляд, в тому числі спортсменів, дітей та дорослих (всі види оформлення медичної документації), виклик лікаря додому, виклик лікаря в офіс , за місто, організація виїзного профогляду на підприємство.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Столиця, медична клініка, вартість послуг:

• СКТ одного відділу 950
  • Ехокардіографія (УЗД серця) без знімків 450
  • ЕКГ амбулаторно (з описом) 200
  • Опис лікарем ЕКГ-дослідження 150
  • Функція зовнішнього дихання на апараті Пульмовент - повне 250
  • Функція зовнішнього дихання на апараті Пульмовент - скорочене (ФЖЕЛ - петля обсяг або потік) 150
  • Холтерівське моніторування АТ 1 день 500
  • Відеогастродуоденоскопія (ФГДС) 500
  • Відеоректосігмоскопія 700
  • Ендоскопічна Ph-метрія (комп'ютерна) 200
  • Ендоскопічне обстеження (гортань, глотка, порожнину носа) 200
  • Ендоскопічне обстеження / втручання ургентно з 20.00 до 8.00 (терміновий виклик фахівця) 1 000
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби) від 110
  • Клінічний аналіз крові (визначення показників + ШОЕ) 120
  • Загальний аналіз крові (визначення показників + ШОЕ + лейкоцитарна формула) 140
  • Загальне дослідження сечі 110
  • Консультація лікаря анестезіолога 390
  • Повторна консультація лікаря анестезіолога 300
  • Анестезія місцева інфільтраційна, аплікаційна 200
  • Анестезія місцева провідникова 400
  • Наркоз внутрішньовенний для проведення лікувальних послуг в амбулаторних умовах (до 30 хв.) 500
  • Анестезія місцева аплікаційна (краплі, спрей, інстиляція) 150
  • Анестезія місцева інфільтраційна 400
  • Загальна анестезія 500
  • Перебування 1 доби у відділенні анестезії та інтенсивної терапії 2 600
  • Перебування одного дня на денному стаціонарі в палаті '' Люкс + '' (до 12:00) 800
  • Перебування одного дня на денному стаціонарі в палаті '' Люкс '' (до 12:00) 700
  • Перебування одного дня на денному стаціонарі в палаті 'напівлюкс '' (до 12:00) 600
  • Перебування одного дня на денному стаціонарі в палаті 'Стандарт '' (до 12:00) 550
  • Перебування доби в палаті '' Люкс + '' 1 800
  • Повторна консультація гастроентеролога 300
  • Консультація лікаря акушера-гінеколога 420
  • Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога 325
  • Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога д.м.н., Семенюк Л.М. 500
  • Комплексне обстеження гінекологічне №1 (консультація лікаря акушера-гінеколога + кольпоскопія + цитологія) 475
  • Комплексне обстеження гінекологічне №2 (консультація лікаря акушера-гінеколога + кольпоскопія + цитологія + УЗД комплекс гінекологія) 790
  • Радиоволновое лечения шейки матки 1 600
  • Схема Лікування (дермато-венерологія) 300
  • Діагностика інфекційних захворювань від 145
  • Консультація лікаря кардіолога 390
  • Повторна консультація лікаря кардіолога 300
  • Комплексне обстеження кардіологічне №1 (консультація лікаря кардіолога + ехокардіографія (УЗД серця) + ЕКГ з описом) 810
  • Консультація лікаря кардіолога + ЕКГ з описом + ехокардіографія (УЗД серця) + Допплерографічеськоє обстеження судин голови і шиї + УЗД щитовидної залози + УЗД нирок і надниркових залоз 1 935
  • Індивідуальні заняття на тренажерах ЛФК 200
  • Електротерапія 150
  • дарсонваль обличчя 100
  • Консультація лікаря онколога / мамолога 390
  • Повторна консультація лікаря онколога / мамолога 300
  • Комплексне обстеження грудних залоз №1 (консультація лікаря онколога / мамолога УЗД молочних залоз) 630
  • Комплексне обстеження грудних залоз №2 (консультація лікаря онколога / мамолога + мамографія молочних залоз) 630
  • Дитячий лікувальний масаж (за медичними показаннями) 200
  • Продувки слухових труб по Політцеру 200
  • Продування вух через катетер 1 процедура 150
  • Промивання лакун мигдаликів, 1 процедура 270
  • Промивання порожнини носа по Проетцу, 1 процедура 200
  • Змазування слизової оболонки носоглотки лікарськими засобами + турунда, анемізація 80
  • Видалення сірчаних пробок промиванням 150
  • Консультація лікаря офтальмолога 750
  • Повторна консультація лікаря офтальмолога 300
  • Підбір сферичних окулярів 100
  • тонометрія ока 40
  • Повторний проктологічний огляд з одноразовим дзеркалом 400
  • Консультація заслуженого лікаря-проктолога України з використанням одноразового дзеркала 1 000
  • Повторна консультація заслуженого лікаря-проктолога України з використанням одноразового дзеркала 550
  • Перианальна медикаментозна блокада 250
  • Консультація лікаря-психотерапевта (60 хв) 750
  • Призначення / корекція медикаментозного Лікування лікарем-психотерапевтом (30 хв) 450
  • Психодіагностика (до 90 хв) 1 120
  • Психотерапія: когнітивно-поведінкова, психодинамічна, психоаналітична, тілесно-орієнтована (50 хв) 770
  • Виклик лікаря-психотерапевта додому за попереднім погодженням 2 300
  • Сімейне консультування лікарем-психотерапевтом (90 хв 1 500
  • Лікувально-діагностичні пункції органів черевної або плевральної порожнини, заочеревинного простору, порожнини малого таза під УЗД контролем 800
  • Лікувально-діагностичні пункції поверхневих структур і м'яких тканин 250
  • Лікувально-діагностичні пункції органів черевної або плевральної порожнини, заочеревинного простору, порожнини малого таза без УЗД контролю 500
  • Голкорефлексотерапія 150
  • Блокада нервових корінців 300
  • Періартикулярна блокада 300
  • Внутрішньосуглобове введення лікарського засобу (без вартості препарату) 250
  • Внутрішньосуглобове введення лікарського засобу під контролем УЗД (без вартості препарату) 500
  • Пункція суглоба 250
  • Пункція гематоми 200
  • Накладення імобілізуючої (фіксуючої) пов'язки 150
  • Накладення бинта скочкаст від 500
  • Блокада паравертебральна, періартикулярна, периферичного нерва (без вартості препарату) 300
  • Пальцеве дослідження передміхурової залози 120
  • Повторна консультація лікаря нейрохірурга 300
  • Перев'язка від 220
  • Первинна хірургічна обробка рани від 600
  • Резекція врослого нігтя 700
  • Видалення доброякісних утворень м'яких тканин (ліпоми, фіброми, атероми, ксантелазми, гагроми) (без вартості анестезії та витратних матеріалів) від 1 200
  • Видалення чужорідних тіл м'яких тканин (без вартості анестезії) від 700
  • Консультація лікаря ендокринолога
  • Повторна консультація лікаря ендокринолога
  • Ендоскопія ЛОР-органів 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Максим
Во время катания на коньках, подвернул ногу. Обратился в Столицу, здесь мне сделали рентген и наложили повязку. К счастью все обошлось. Спасибо!
Записывала сюда отца к кардиологу. Покупала полный пакет. Очень удобно. Комплексное обследование показало существенные проблемы с сердцем. Сейчас отец проходит лечение.
Ирина Сергеевна
К невпропатологу записалась, потому что мучали головные боли. После курса лечения, все прошло. Огромная благодарность.
Марина Егоровна
В Столице не раз пользовалась услугами врачей. Последний раз делала отбеливание зубов. Мне нравится, что в этой клинике принимают врачи различных направлений и можно сразу сдать анализы.
В этой клинике работает отличный детский массажист. Рекомендую обратиться, если у ребенка есть проблемы по неврологии.
У Марины Николаевны сейчас проходим лечение. Угревая болезнь у сына просто замучала. Надеемся на скорейшее выздоровление.
Мирон
В этой клинике мне помогли возобновить работу кисти. Когда неудачно упал, видно было растяжение связок или сильный ушиб. Врач назначил лечение и рассказал, как постепенно разрабатывать сустав.
Александр
Каждый год делаю тут флюорографию, так как живу в пешей доступности. Очень удобно. Не люблю городские поликлиники.
Николай
Сдавал здесь ПЦР тест на коронавирус, очередей не было. Спасибо за оперативность.
Андрей
Особая благодарность Василию Анатольевичу за то, что удалил мне два зуба мудрости. Это было сложно, но не критично больно.
11.03.2017
Лікувалися у лікаря в минулому місяці всією сім'єю, дуже вдячні їй за професіоналізм, чуйність та сучасний підхід до вирішення проблеми. На днях знову звернулися до неї, велике їй спасибі за допомогу і підтримку! Рекомендую фахівця!
Леонид
Лікар одразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити, щоб ефективно покращити стан дитини. Комплексно підійшла до вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося. Рекомендую!
03.03.2017
Лікар дуже приємна і уважна. Знайшла контакт з дитиною. Відразу розписала ефективне лікування для доньки. Вже є значне поліпшення (пройшло всього 4 дні). Буду продовжувати спостереження та лікування під керівництвом цього фахівця.
Лікар дає хороші поради, відчувається великий досвід за плечима. Відноситься професійно до клієнта. Не нав'язує додаткових процедури, та не завищує ціну за послуги. До нього я буду ходити стовідсотково ще. Безперечно рекомендую!
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Надзвичайно добре, та з усім розумінням суті моєї проблеми, поставилася до мене. Дала свої контакти. Після прийому можна зв'язатися з лікарем. Призначене лікування ефективно допомагає. Все чудово.
Волобуева
Відмінний лікар! Все докладно розповіла, відповідала на всі запитання з приводу мого здоров'я. Приємна і ввічлива. Направила до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений огляд та надані рекомендації. Все на найвищому рівні!
Іванна
Дуже фаховий та уважний спеціаліст. Спочатку все ретельно оглянула, а потім зрозуміло мовою проконсультувала. Порадила оптимальний шлях лікування. Все дуже коректно, спокійно та обізнано. Справжній лікар! Дуже рекомендую!
Егорова
Лікар дуже уважна, відразу знайшла підхід до дитини. Всі скарги вислухала, зробила детальний огляд дитини, дала рекомендації та призначила лікування. Залишилися дуже задоволені роботою фахівця. Неодмінно прийдемо ще! Рекомендую!
Владистав
Дуже задоволена сервісом, хороший лікар. Спокійний, інтилегентний, виважений. Отримала масу задоволення від прийому. Побільше б таких спеціалістів. Все пояснив дуже зрозуміло. Лікування ефективне та не дороговартісне. Дякую!
Стелла
Сподобалося ставлення до пацієнта, в порівнянні з нашими поліклініками, це небо і земля. Уважність та кваліфікація хороші. Це не перший лікар до якого я йду на консультацію, зі своєю проблемою. Але такого прийому як в нього, ще не було. Дякую!
Лікар дуже досвідчений і професійний. Видно, що розбирається в своїй справі, не призначить ліків без потрібних аналізів і не до кінця розібравшись у причині стану. Уважно слухає, ставить багато питань, щоб розібратися в проблемі.
Тимур
Цей спеціаліст мене у всьому влаштовує. І як фахівець, і як людина, вона просто чудова! На огляді спілкувалися як давно знайомі подруги, у невимушеній та доброзичливій обстановці, зовсім не відчувалося що на консультації у лікаря. Дякую
Ада
Мені дуже сподобався фахівець! Все докладно, чітко і зрозуміло пояснила. У мене залишилися лише позитивні враження після прийому лікаря. Детальне обстеження, призначене лікування допомогло швидко. Надалі звертатися лише до неї.
Есения
Дуже уважний, приємний лікар. Добре нас оглянула, вислухала, призначила обстеження та лікування. Дитина не плакала, із задоволенням дався дався провести обстеження. Також, лікар, надала нам корисні поради. Ми задоволені. Велике спасибі.
01.05.2017
Лікар мені дуже сподобався, з моєї точки зору дійсно професіонал своєї справи. Лікар швидко знаходить підхід до пацієнта і визначає, що необхідно для ефективної терапії хвороби. Після прийому почуваюся значно краще. Щиросердечне Дякую!
Дуже хороша як фахівець, вона все знає. Уважно подивилася і розповіла. Я дуже задоволені залишилися прийомо. Все діагностувала швидко та безпомилково. Призначене лікування ефективно допомогло дитині. Рекомендую! Прийдемо ще!

Лікарі клініки Столиця, медична клініка

• Терапевт
  • Травматолог
очистити

Пропозиції клініки

Комплексні пакети обстеження у гінеколога в клініці Столиця
Це має знати кожна дівчина. Час від часу ми згадуємо про те, що час сходити до гінеколога, пройти плановий огляд і вкотре переконатися, що все гаразд. Нам рекомендують це робити раз на півроку, але як часто ми збираємось і йдемо? Подумайте про це. Подумали й ми. Наша клініка запрошує Вас на комплексне обстеження у гінеколога за акційною ціною!
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.