Сас Ольга Сергіївна

Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань очей. Займається діагностикою гостроти зору. Виконує автокераторефрактометрію, біомікроскопію, гоніоскопію, огляд очного дна. Проводить ін'єкції лікарського препарату в халязіон. Лікує катаракту, глаукому, синдром сухого ока та блефарити.

Немає відгуків

• 2013-2019 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
  • 2019-2021 р. — Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

• 2019, 2020 р. — була учасником науково-практичної конференції з міжнародною участю «Рефракційний пленер».
  • 2021 р. — була учасником науково-практичної конференції з міжнародною участю «Своє дитинство треба бачити».
  • 2020 р. — проходила безперервний професійний розвиток, організований НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, була присутня на мультидисциплінарному майстер-класі «Дивись на глаукому ширше».
  • 2020 р. — брала участь у роботі офтальмологічної школи в якості слухача «Офтальмологічна школа – вебінар для практикуючих лікарів. Перше засідання».
  • 2020 р. — брала участь у роботі одноденного майстер класу «COVID-19: віддалені консультації офтальмолога».