Сторінка 50. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог спеціалізується на лікуванні запальних захворювань жіночої репродуктивної системи, доброякісних новоутворень жіночих статевих органів, захворювань, що передаються статевим шляхом. Надає допомогу при порушеннях жіночого гормонального тла, лікування патологій шийки матки, ендометрію, яєчників.
Акушер-гінеколог
Лікар проводить УЗ-діагностику, гістероскопію, аргоноплазмову коагуляцію патологій шийки матки, радіохвильову коагуляцію патологій шийки матки, лікування ЗПСШ, планування та ведення вагітності.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію та УЗД органів малого тазу. Успішно лікує міому матки, порушення менструального циклу, інфекційні та запальні захворювання сечостатевої системи. Консультує з питань планування вагітності та контрацепції.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні патологій жіночої репродуктивної системи.
Акушерство-гінекологія, лікар-УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Проводить кольпоскопію, УЗД щитовидної залози, молочних залоз, нирок, передміхурової залози, м'яких тканин та органів малого тазу. Приймає пацієнток з дисплазією шийки матки, молочницею, хламідіозом, мікоплазмозом та іншими захворюваннями.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16
Акушер-гінеколог, Лікар з ультразвукової діагностики
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Записатися на прийом11 онлайн записів
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Проводить вишкрібання матки, установку і видалення внутрішньоматкової спіралі. Виконує відеокольпоскопію. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз, кісти яєчників і клімакс. Здійснює ведення вагітних згідно діючих протоколів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Здійснює прийом дітей з 14 років та дорослих. Виконує встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі, установку контрацептивного кільця. Проводить біопсію шийки матки. Лікує клімакс, ендометріоз, молочницю, вульвовагініт та інші хвороби.
Акушер-гінеколог
Доктор лікує запальні хвороби органів малого тазу та інфекції, що передаються статевим шляхом. Також приймає пацієнток з патологіями шийки матки, тіла матки та ендометрію. Виконує кольпоскопію, пайпель біопсію шийки матки. Консультує з питань планування вагітності.