Лікарі дерматологи (Дерматолог-косметолог) в Києві (метро Звіринецька)

Кирилл
Просто отличнейший доктор! Обращался по поводу проблемной кожи. На 100% остался доволен приемом. Врач внимательно выслушал проблему, изучил анализы, назначил очень эффективное лечение. Также хочу сказать, что отношение к пациенту очень дружеское, врач с первых минут к себе располагает. Спасибо Вам!!
02 лютого '17 г.
Наташа
Гуцало - великолепный косметолог. Смотрю в зеркало - не нарадуюсь. Однозначно рекомендую!
23 липня '16 г.
Вероника
Регулярно хочу к врачу как к косметологу. Очень нравится подход и результат от работы.
18 жовтня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Доктор Гуцало Дмитро займається діагностикою та лікуванням хвороб шкіри. Консультує як косметолог і дерматолога. Проводить омолоджуючі ін'єкційні процедури. В роботі використовує також апаратні методики очищення обличчя і тіла. Виконує дерматоскопію для постановки діагнозу при такій симптоматиці, як свербіж, висипи та почервоніння шкірних покривів. Робить косметичні маски і пілінг особи. Індивідуально підбирає засоби для догляду за шкірою, виходячи з її типу і ступеня чутливості до певних натуральним компонентам.