Сторінка 10. Анестезіологи в Києві

Игорь
Выражаю благодарность доктору за сопровождение операции, все прошло успешно!
31 жовтня '16 г.
Вадим
Чудесный доктор! Рекомендую!
08 жовтня '16 г.
Илона
Валентина Ивановна проводила подготовку к операции. Благодаря ее стараниям все прошло хорошо. Я очен рада, что доверила свое здоровье именно этому доктору. Рекомендую ее как отличного специалиста.
24 лютого '17 г.
Низкий поклон Вам, Сергей Сергеевич. Вы настоящий волшебник!
25 травня '16 г.
Илья
Хороший врач, знающий свое дело. Рекомендую!
16 серпня '16 г.
У меня была очень серьезная и длительная операция, и Ярослав Владимирович помог мне выдержать ее, благодаря своему опыту и профессионализму. Спасибо огромное
06 січня '17 г.
Анестезиолог-реаниматолог
Анестезіолог
Лікар забезпечує безпеку пацієнтів в процесі хірургічного втручання і в післяопераційному періоді. Ознайомлений з усіма видами знеболюючих препаратів. Має досвід проведення понад 1000 операцій з використанням штучного кровообігу, циркуляторного арешту. Є членом Асоціації кардіохірургів України.
Анестезіолог, лікар інтенсивної терапії
Лікар спеціалізується в області анестезіології та інтенсивної терапії. Сфера інтересів - проведення загальної анестезії (в / в з ШВЛ, інгаляційної анестезії), проведення седації при малоінвазивних втручань. Має навички володіння фіброоптіческой бронхоскопом (інтубація, санація трахеобронхіального дерева).
Консультація от 580 грн.
Дитячий анестезіолог
Доктор володіє сучасними методами інтенсивної терапії та анестезіології дитячого віку. У своїй роботі використовує новітнє обладнання. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Є членом Асоціації анестезіологів України.
Консультація от 580 грн.
Анестезіолог
Здійснює анастезіологіческое забезпечення при оперативних втручаннях для дорослих, в тому числі в/в наркоз, ендотрахеальний, спинальну анестезію, седацию. Надає допомогу при захворюваннях, що підлягають інтенсивної терапії.
Анестезіолог
Доктор спеціалізується в області анестезіології. Має широкий досвід ведення передопераційного, інтраопераційного і постоперационного періодів у хворих з хірургічними вродженими або набутими вадами серця. Дійсний член Асоціації кардіохірургів України.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на методах штучного кровообігу і екраскорпорального лікування. Бере участь в хірургічних операціях, підтримує життєдіяльність пацієнта під час кардіохірургічних втручаннях будь-якої складності. Має 7 патентних винаходів, написав 78 наукових статей.
Анестезіолог
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує внутрішньовенну анестезію. Під час підготовки до операцій індивідуально для кожного пацієнта підбирає склад та дозу знеболюючих речовин. Здійснює прийом дорослих та дітей.