Сторінка 7. Анестезіологи в Києві

Игорь
Выражаю благодарность доктору за сопровождение операции, все прошло успешно!
31 жовтня '16 г.
Вадим
Чудесный доктор! Рекомендую!
08 жовтня '16 г.
Илона
Валентина Ивановна проводила подготовку к операции. Благодаря ее стараниям все прошло хорошо. Я очен рада, что доверила свое здоровье именно этому доктору. Рекомендую ее как отличного специалиста.
24 лютого '17 г.
Низкий поклон Вам, Сергей Сергеевич. Вы настоящий волшебник!
25 травня '16 г.
Илья
Хороший врач, знающий свое дело. Рекомендую!
16 серпня '16 г.
У меня была очень серьезная и длительная операция, и Ярослав Владимирович помог мне выдержать ее, благодаря своему опыту и профессионализму. Спасибо огромное
06 січня '17 г.
Анестезіолог
Лікар підтримує стан людини в критичних ситуаціях, підтримує життєво важливі показники. Спеціалізується на постановці епідуральної і спинний анестезії, ставить загальний наркоз. Проводить операції з виведення людини з коми, усуває анафілактичний шок і його наслідки. Бореться з гострою дихальною, серцевою і нирковою недостатністю.
Педіатр, дитячий анестезіолог
Лікар-педіатр, завідуюча відділенням педіатрії, дитячий анестезіолог. Веде консультаційний прийом, займається госпіталізацією та веденням хворих стаціонару.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує катетеризацію периферичних та центральних вен. Проводить тотальну внутрішньовенну анестезію зі спонтанним диханням з ШВЛ із усіма сучасними способами наркозу. Володіє сучасними методами лікування невідкладних станів та сучасними методами медикаментозної детоксикації.
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167
Викликати лікаря додому
Лікар займається наданням анестезіологічного забезпечення у загальній, торакальній та абдомінальній хірургії, онкології, ендоскопії, політравмі, нейро та судинній хірургії, травматології, гінекології, офтальмо та ЛОР-хірургії, інтервенційній радіології, стоматології. Володіє сучасними методами знеболювання, мультимодальної аналгезії.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167
Анестезіолог-реаніматолог
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує внутрішньовенну, спинальну та епідуральну анестезії. Займається наданням допомоги при невідкладних станах, інтенсивної терапії пацієнтів з різною патологією. Володіє методиками катетеризації периферичних та центральних вен (підключичної, внутрішньої яремної, стегнової).
Консультація від 300
21 рік досвіду
Лікар забезпечує безпеку пацієнта в ході операції, та після її закінчення. Проводить розширений комплекс заходів щодо відновлення організму, усунення серцевої та дихальної недостатності, анафілактичного шоку. Ставить різні види анестезій.
Записатися на прийом1 онлайн запис