Лікарі неврологи в Харкові (метро Площа Конституції)

Замечательный доктор!Помогла нашему ребенку после родовой травмы.Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Прекрасный врач! У дочки были тики, искала через знакомых специалиста, посоветовали Наталью Петровну. Сейчас у нас все хорошо, очень ей благодарны.
23 жовтня '17 г.
Максим
Если нужен хороший нервополог то это он.
01 вересня '17 г.
Дитячий невролог
Лікар Походенко Наталія Петрівна — дитячий невролог, спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Досвід роботи 29 років. Лікар вищої категорії. Основний профіль фахівця — захворювання центральної нервової системи у дитячому віці. Спеціаліст проводить первинну діагностику, призначає індивідуальні схеми терапії. Приймає дітей будь-якої вікової категорії. Проводить терапію ураження центральної нервової системи у немовлят до року.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Невролог
Лікар-невролог, консультує пацієнтів з питань порушень периферичної нервової системи, судинних патологій, вегетативних дисфункцій. Займається лікуванням головного болю будь-якого характеру, хронічного болю в шиї і спині, специфічних ускладнень цукрового діабету та інших метаболічних порушень, проводить реабілітацію постінсультних пацієнтів. Проблеми, з якими найчастіше стикається Нана Шамильевна: ВСД, вторинний паркінсонізм, мігрені, неврози, остеохондроз, наслідки інфаркту або інсульту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні вертеброгенних захворювань нервової системи. Виконує розшифровку знімків (МРТ, КТ та рентген). Проводить заняття на вертебрологічних тренажерах. Лікує головний біль, біль в шиї, попереку та грудній клітці, м'язову атрофію та синдром хребетної артерії.
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Успішно лікує нейроциркуляторну дистонію, дисциркуляторну енцефалопатію, вегетосудинну дистонію, хворобу Паркінсона, розсіяний склероз. Допомагає відновитися пацієнтам після перенесених інсультів і травм.
Кардіолог-аритмолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії серцево-судинних захворювань. Здійснює консультативний прийом у клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Успішно лікує нейроциркуляторну дистонію, гіпертонічну хворобу, серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця та постінфарктний кардіосклероз.