Лікарі психологи в Харкові (Київський район)

Егор
Виктория, спасибо, что поддержали и поняли меня и были рядом в очень тяжёлом состоянии.
22 грудня '21 г.
Спасибо, что помогли мне научиться ценить и любить себя.
03 грудня '21 г.
Спасибо что помогли мне понять, чего я хочу.
23 листопада '21 г.
Даша
Спасибо, что помогли избавиться от комплексов, мешавших мне строить отношения с мужчинами.
11 жовтня '21 г.
Психолог
Досвід практики 15 років. Працює з питаннями, пов'язаними з низькою самооцінкою, страхами, панічними атаками, невпевненістю, тривогою, самотністю, виною, соромом, агресією, замкнутістю, ревнощами, образами; залежні відносини, переживання, пов'язані з втратою, втратою; труднощами у відносинах дітей і батьків, в парних стосунках; конфлікти в сім'ї, на роботі; труднощі в сексуальній сфері, психосоматика; труднощі в самореалізації, виборі і прийнятті рішень; порушення харчової поведінки (зайву вагу, недолік ваги). Працює з людьми будь-якої сексуальної орієнтації. Працює в гештальтподходе. Терапія здійснюється відповідно до європейських стандартів. Прийом ведеться за попереднім записом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Психолог, Сімейний консультант
Спеціаліст Кутвицька Тетяна Олександрівна - психолог. Спеціалізується в області психологічної допомоги особам, які перенесли важкі травми і життєві ситуації. Допомагає в реабілітації людей з згубними звичками (наркотики, куріння, алкоголізм). Проводить комплексну адаптацію, працює з дитячими травмами, низькою самооцінкою. Надає широкий спектр психологічної допомоги.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Консультація 500/750 грн.
Медичний психолог
Здійснює психодіагностику порушень когнітивних функцій (пам'ять, увага, мислення та ін.), Особистісних особливостей і акцентуації (у підлітків), рівня інтелектуального розвитку (дорослі, діти), ступінь вираженості психологічного реагування на екстремальні ситуації і ін. Автор понад 200 статей та інших друкованих робіт (в тому числі, з співавторами), близько 20 патентів і авторських свідоцтв (в тому числі, з співавторами).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Психолог, Телесно-орієнтований терапевт
Психолог, тілесно-орієнтована психотерапевт, фахівець по роботі з кризовими станами і шокової травмою. Надає допомогу при стресі, панічних атаках, складнощі у взаєминах, в кризові періоди життя. Також працює з наслідками шокових травм (насильство, жорстокість, операції, хвороби, ДТП, втрата близьких і т.д)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психолог дитячий
Записатися на прийом7 онлайн записів
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог
Спеціаліст проводить індивідуальне та групове консультування пацієнтів з психічними захворюваннями. Займається психодіагностикою та психологічною корекцією порушень в структурі органічних, ендогенних, невротичних розладів. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом2 онлайн записи