Лікарі гастроентерологи в Харкові (Київський район)

Владимир
Супер
30 листопада '-1 г.
Діна
Лікар приємна, вникає в суть питання, не поспішає і не квапить. Призначені нею ліки були за помірну ціну, нічого не рекламувала і не нав'язувала. Я задала всі питання що мене цікавили, і отримала зрозумілу відповідь. Дуже задоволена роботою спеціаліста! Рекомендую!
17 січня '20 г.
Сніжана
Дуже сподобався лікар Головін Володимир Володимирович. Не тільки як лікар, а й як людина, дуже приємний та ввічливий спеціаліст. Відчувається непідробний інтерес лікаря до пацієнта, приділив мені досить багато часу, нікуди не поспішав, уважно вникав в суть моєї проблеми. Вислухавши, обстежив та поставив діагноз. Після призначеного ним курсу лікування почуваю себе набагато ліпше. Дякую!
05 січня '20 г.
Гастроентеролог
Консультація фахівця включає детальний збір інформації про причини розвитку гастроентерологічного захворювання, проведення ЕФГДС. Призначення індивідуальної схеми лікування і профілактики.
Гастроентеролог, отоларинголог дитячий
Володіє сучасними методами діагностики: фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія тощо.
Гастроентеролог
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, в тому числі грижі стравохідного отвору діафрагми, диспепсії, виразкової хвороби, гастриту, дуоденіту, холециститу, панкреатиту, гепатиту, воспалітельнхе захворювань кишечника, коліту, дисбактеріозу та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на терапії та гастроентерології. Проводить консультативний прийом, діагностику, лікування та профілактику хвороб ШКТ та сечовидільної системи, лікування та профілактику серцево-судинних захворювань. Анастасія Олексіївна також лікує гіпертонічну хворобу.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та терапії патологій шлунково-кишкового тракту, печінки та жовчного міхура. Виконує дуоденальне зондування, дихальний тест на хелікобактер. Приймає пацієнтів з дисбактеріозом, колітом, гепатитом, холециститом та жировою хворобою печінки.