Сторінка 3. Дерматологи в Харкові

Кристина
Безумно рада что однажды записалась к Екатерине Сергеевне на процедуры, потому что сейчас я и не представляю, как я без них вообще жила!) Эффект от них просто потрясающий, рекомендую всем всем всем
07 січня '17 г.
Маргарита
Хочу сказать спасибо врачу и в обязательном порядке порекомендовать его другим. К врачам обычно обращаться не люблю, но возникла ситуация, когда самостоятельно вылечиться не представлялось возможным. Наталья Павловна очень мне помогла, за что я ей очень благодарна
03 січня '17 г.
евгений
самый лучший доктор. не раз помогала.спасибо!
29 серпня '16 г.
Арсен
Спасибо врачу! Помог избавиться от кожных высыпаний. Лечение проходило в приятном и дружеском общение, и не скажешь, что был у врача
24 липня '16 г.
Прекрасный специалист и человек!
02 грудня '16 г.
Виктория Викторовна - специалист высшей категории, который компетентен в своей сфере по различным вопросам. Обращаюсь к ней уже 2 года, с различными вопросами, Она спокойно всё рассказывает, объясняет так сказать на пальцах. Цены адекватные меньше любых приват. клиник. Лишнего не просят и не берут. Наоборот в некоторых случаях даже отказывалась от "благодарности", и все же я всегда настаиваю, так как ценю ее труд и прекрасно понимаю сколько все это стоит. Врач пытается максимально помочь. Дает ценные рекомендации. Единственный минус - это всегда метровая очередь и очень долгий прием. Поэтому чтобы к ней попасть нужно приходить заранее, и готовиться к тому, что придется сидеть и ждать. Отдельное спасибо Елене-помощнице, всегда все делает быстро и правильно.
27 квітня '17 г.
31 рік досвіду
Записатися на прийом10 онлайн записів
Дерматовенеролог
Здійснює комплексне лікування і ведення хворих з хронічними шкірними захворюваннями різної етіології. Виконує маніпуляції в області естетичної медицини: редермалізація, хімічні пілінги, застосування Диспорта і Ботокса тощо.
Дерматовенеролог
У компетенції доктора діагностика і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, вірусних інфекцій статевих органів, дерматовенерологічних захворювань.
Дерматовенеролог
У компетенції фахівця лазерне видалення гемангіом, папілом, судинних зірочок, бородавок, кондилом, купероза, доброякісних утворень, а також радіохвильове видалення новоутворень, кріодеструкція, мезотерапія.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Дерматолог, трихолог, косметолог
Дерматолог, трихолог, косметолог
Записатися на прийом4 онлайн записи
Дерматовенеролог
Експерт в галузі ЗПСШ (ЗППП) готовий надавати якісну медичну допомогу, ви можете розраховувати на високопрофесійний підхід
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог першої категорії. Автор понад 30 наукових публікацій, учасник міжнародних наукових конференцій. Лікує екзему, псоріаз, червоний плоский лишай, акне, розацеа, алопецію, вірусні дерматози та ін.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Дерматолог, Трихолог, Косметолог
Доктор Татузян Євгенія Геннадіївна надає медичні послуги з лікування і профілактики хвороб шкіри і волосся. Проводить ручні і апаратні косметологічні процедури, включаючи омолодження за допомогою ін'єкцій і лазера. Лікує дерматити, акне і вугровий висип. Відновлює здоров'я волосся. Індивідуально підбирає маски і засоби догляду за шкірою обличчя.