Лікарі діагности в Харкові (метро Центральний ринок)

Алена
Татьяна Рудольфовна лучший специалист.Уже много лет ходим только к ней.Очень ей благодарны.
30 листопада '-1 г.
Катя
Вчера была у Татьяны Рудольфовны на УЗИ. Очень хороший специалист! Вежливая, внимательная. Спасибо большое Вам, Вы Врач от Бога
30 листопада '-1 г.
Диана
Я и моя сестра уже несколько лет наблюдаемся в Касьяненко Татьяны. Лучшего гинеколога мы не знаем. Она неоднократно помогала при заболеваниях женской репродуктивной системы, а также была незаменимой во время беременности. Спасибо вам за все.
12 липня '18 г.
Алла
Татьяна Рудольфовна делала мне УЗИ во время беременности. Врачом я осталась довольна, она внимательная, вежливая, с легко найти общий язык, а для беременных это очень важно. Огромное спасибо за вашу работу.
29 червеня '18 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог спеціалізується в області захворювань репродуктивної системи жінки. Володіє навичками проведення кольпоскопії, ультразвукового дослідження. Займається діагностикою та терапією хвороб інфекційного, запального, вродженого, гормонального, травматичного, функціонального генезу.
Кардіолог, функціональний діагност
Лікар спеціалізується на виявленні, терапії та профілактиці серцево-судинних патологій. Виконує холтерівське моніторування АТ. Лікує стенокардію, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, аритмію. В роботі використовує сучасні методики.