Сторінка 5. Лікарі в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Я бувала у багатьох косметологів та лікарів, якщо їх можна так назвати. Але результат мене, м'яко кажучи не задовольняв. Анастасія Олександрівна підійшла до моїх проблем з професіоналізмом та розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що для мене підійде, а що ні, і що потрібно робити, з урахуванням мого ритму життя. Я дуже задоволена! Я уже записала на прийом маму, і свою сестру, адже дуже задоволена професіоналізмом та довіряю лікарю. Такий лікар в наш час рідкість!
28 грудня '19 г.
Валера
Прохожу диагностику у доктора Нальковской уже не в первый раз и каждый раз доволен результатом. Врач она очень хороший, знает, что делает. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
03 серпня '16 г.
УЗД-фахівець
Доктор Нальковська Людмила Василівна має другу кваліфікаційну категорію в УЗ-діагностики. Проводить процедури дослідження органів черевної порожнини. Також оцінює стан м'яких тканин. Виконує дуплексне сканування, завдяки чому візуалізує венозну систему. Крім того, компетентна в доплерографії.
Дерматовенеролог, косметолог
Займається діагностикою та лікуванням вірусних новоутворень шкіри: папілом, бородавок, кондилом, контагіозного молюска. Проводить лазерне видалення гемангіом. Виконує мезотерапию, биоревитализацию, біоредермапізацію та інші види ін'єкційних методик. Використовує комплексний підхід у лікуванні.
Інфекціоніст
Лікар спеціалізується на лікуванні інфекційних вірусних захворювань, таких як кір, краснуха, вітряна віспа, скарлатина, сальмонельоз, дизентерія, вірус Епштейн-Барра, Цитомегаловирус і інші.
Отоларинголог
Консультативна допомога, діагностика та лікування будь-яких ЛОР-захворювань у дорослих. Амбулаторна хірургія ЛОР органів будь-якого ступеня складності, включаючи реконструктивні та відновлювальні операції, лікар ургентної допомоги.
Отоларинголог
Веде консультативний прийом, призначає лікарські маніпуляції, проводить лікування широкого спектру ЛОР захворювань, профілактику захворювань вуха, горла і носа.
Викликати лікаря додому
Проводить амбулаторний прийом пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей, консультації хворих на дому. Проводить реєстрацію та розшифровку ЕКГ; медогляди, медкомісії. Володіє сучасними методами діагностики, лікування.
Врач общей практики, семейный врач
Профілактика, діагностика і лікування захворювань терапевтичного профілю всіх членів сім'ї відповідно до сучасних протоколів.
Викликати лікаря додому
Зняття і розшифровка ЕКГ, спірометрія. Консультація з профілактики серцево-судинних захворювань, ведення здорового способу життя. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Терапевт
Високопрофесійний лікар сімейної медицини з багаторічним досвідом роботи у всіх напрямках терапії.
УЗД-фахівець
Кваліфікований лікар ультразвукової діагностики (УЗД) щитовидної залози, серця, м'яких тканин, органів черевної порожнини.