Лікарі дієтологи в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Ірина
Кваліфікований спеціаліст,уважна
30 листопада '-1 г.
Диетолог Оксана Сергеевна Мирошниченко – большой мастер своего дела. Она и расскажет и покажет , наведет пример, научит. Мое меню было расписано буквально по граммам. Также она сделала подсчёты Ккалорий , углеводов, белков, и не забыла про жиры, но они были полезные.
28 червеня '18 г.
Мірошніченко Оксана Сергіївна допомогла мені подолати мою величезну десяти -кілограмову проблему. Зайва вага в мене то з'являеться , то зникає. А останні два роки з'явилася і нехотіла зникатии. Звернулася за допомогою до дієтоглога Оксани Мергіївни. Вона розписала моє харчування до граминки, врахувала потреби в каллоріях, білках, жирах та вуглеводах.
03 липня '18 г.
Ендокринолог
Ендокринолог, Дієтолог
Доктор Мірошниченко Оксана Сергіївна спеціалізується в галузі ендокринології, дієтології, має 13-річний стаж, першу категорію. В обов'язки лікаря входить обстеження та лікування пацієнтів з хворобами щитовидної залози, надниркових залоз, яєчників, гіпофіза. Проводить консультації дорослим і дітям з порушеннями метаболізму для корекції маси тіла.
Дієтолог
Лікар-дієтолог веде прийом пацієнтів від 18 років. Підбирає оптимальний раціон, відповідний віком, статтю та роду діяльності пацієнта. Надає медичну допомогу на всіх етапах лікування ожиріння. Складає індивідуальні плани харчування для пацієнтів при хворобах органів травлення, подагрі, цукровому діабеті.
Терапевт-дієтолог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Дієтолог. Валеолог. Остеопат, тілесно-орієнтований терапевт.
Фахівець, який бездоганно використовує біоімпедансне тестування, комплексне дослідження вашого поточного стану для покращення здоров’я шляхом тонкого настроювання існуючого способу життя клієнта. Оцінка результатів біоімпедансного тестування проходить у зв'язку з клінічними аналізами, способом життя, психоемоційним станом, історією захворювань та цілями клієнта. Так ми не лише лікуємо існуючі проблеми, а й унеможливлюємо причини нових. Консультація також включає розробку індивідуальних програм: персональний план досягнення цілей – управління вагою, покращення загального самопочуття, підтримка енергії.