Лікарі мамологи в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Подлубна Світлана
Дуже вдячна лікарю Боресенко Анастасії Сергієвні та її команді. Оперувалась 29. 01. 24 року. Профісіоналізм з великої літери, уважна і чуйна. Бажаю всього найкращого.
30 листопада '-1 г.
Оперировалась в апреле 2021 года. Огромное спасибо !!!
Калиниченко Ольга
Спасибо Анастасии Сергеевне за профессионализм.это очень внимательный и отзывчивый специалист!
Мирослава
Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста. Час від часу звертаюся до неї за консультацією та плановий огляд. Задоволена результатом даних рекомендацій та лікування. Лікар від Бога! Рекомендую усім знайомим та близьким!
07 лютого '20 г.
Мамолог, онкохірург
Лікар займається реконструктивною, пластичною хірургією та реабілітацією пацієнтів з раком молочної залози. Приймає пацієнток з лактостазом, фіброаденомами, мастопатією, маститом, кістами та злоякісними новоутвореннями. В роботі використовує сучасні методики.
Онкохірург, мамолог, дерматовенеролог, хіміотерапевт
Здійснює діагностику і лікування доброякісних утворень, захворювань молочних залоз дисгормонального характеру, вроджених патологій у розвитку грудей, маститу, тріщин сосків, Проводить виявлення і лікування злоякісних утворень, тріпати-біопсію. Складає план хіміотерапії. Виконує онкопластіку, редукційну пластику.
Онколог, Мамолог
Доктор Герасимова Любов Михайлівна спеціалізується на мамології та онкології. Діагностує рак молочних залоз і займається лікуванням цієї недуги. Кандидат медичних наук, лікує також доброякісні новоутворення різної етіології. Приймає пацієнток з болем у грудях, оглядає і консультує. Крім того, призначає лікування при мастопатії.