Лікарі офтальмологи в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Алена
Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Леся
Величезне спасибі лікарю Олені Володимирівні за добре ставлення до пацієнтів. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Я уже декілька років лікуюся лише у неї, адже знаю що це кваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Своїм хорошим зором я завдячую саме Вам! Рекомендую!
07 січня '20 г.
Обращалась к Яне Анатольевне для подбора линз. Специалист вначале провела обследование, и предложила несколько вариантов. Кроме того, дала рекомендации, как предупредить дальнейшее снижение зрения. Сейчас ношу линзы и всем довольна, они достаточно удобные и не мешают мне. Раньше боялась их носить, так как многие жалуются на покраснение глаз, ощущение песка в глазах. Спасибо отличному врачу!
13 березеня '19 г.
Максим
Обратился с конъюктивитом на правом глазе. Лечением доволен. Все прошло.
08 вересня '16 г.
31 рік досвіду
Уважний лікар з великим досвідом лікування хвороб очей. Член Асоціації офтальмологів України, постійна учасниця міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій. Авторка більш як 70 наукових і учбово-методичних робіт, має патенти України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
Доктор Ляшенко Яна Анатоліївна надає послуги лікування захворювань очей у дітей та дорослих. Має першу лікарську категорію в галузі офтальмології. Займається комплексною діагностикою зору, проводить комп'ютерну периметрію, контактне і безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску. Крім того, здійснює підбір окулярів для корекції зору відповідно до індивідуальних показників пацієнта.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Офтальмолог
Доктор є членом Асоціації офтальмологів України. Постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в семінарах і конференціях міжнародного рівня.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог вищої категорії з 17-річним стажем. Офтальмохірург. Спеціалізується на лазерній корекції зору та крослінкінгу рогівки. Автор своєї методики проведення лазерної корекції N.A.S.A.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Офтальмолог
Здійснює консультативний прийом пацієнтів з будь-якими захворюваннями очей, призначає дослідження, застосовує різні види лікування.
Офтальмолог, офтальмохірург
Микола Миколайович спеціалізується в області хірургії. Доктор виконує комплексну діагностику патологій органу зору, лазерне і хірургічне лікування катаракти і глаукоми, інтравітреального терапію при різних патологіях сітківки. Лікує халязион, кон'юнктивіт, блефарит, різні аномалії рефракції, ураження сітківки при захворюваннях і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Офтальмолог
Займається лікуванням глаукоми, катаракти, ячменю, блефарити інших захворювань очей, проводить консультування пацієнтів, амбулаторні операції, видалення сторонніх тіл з очей. Володіє сучасними методами діагностики. Підбирає окуляри для корекції.
Офтальмолог, офтальмохірург
Спеціалізується на хірургічному лікуванні офтальмологічних патологій, проводить консультативний прийом пацієнтів.
Офтальмолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з офтальмологічними захворюваннями. Успішно лікує короткозорість, далекозорість, кон'юнктивіт, ячмінь, астигматизм. В роботі використовує сучасні методики. Підбирає окуляри і лінзи для зору. Є членом Асоціації офтальмологів України.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог проводить комплексну діагностику, кераторефрактометрію, пневмотонометрію, кератотопографію, периметрію, візометрію, підбір окулярів, контактну біомікроскопію, оптичну когерентну томографію.
Консультація 400/600 грн.