Лікарі інфекціоністи в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Врач действительно стремится помочь, проводит тщательное обследование. Три ключевые факторы могу выделить: человечность, внимательность и профессионализм. Уделили столько времени, сколько требовала проблема. Она очень большой молодец.
13 січня '20 г.
Богдана
Мені сподобалася консультація Ірини Віталівни. Лікар пояснював все зрозумілою, людською мовою, окрім медичних термінів. Призначила необхідні додаткові обстеження. Після отриманих результатів, запропонувала декілька тактик лікування, пояснила чим вони відрізняються одне від одної. В загальному залишилася під приємним враження від спеціаліста! Рекомендую!
19 січня '20 г.
Інфекціоніст
Лікар спеціалізується на лікуванні інфекційних вірусних захворювань, таких як кір, краснуха, вітряна віспа, скарлатина, сальмонельоз, дизентерія, вірус Епштейн-Барра, Цитомегаловирус і інші.
Педіатр, інфекціоніст дитячий
У компетенції фахівця діагностика, лікування та профілактика захворювань, викликаних вірусами, бактеріями, патогенними грибами і гельмінтами (глистами), патронаж новонароджених, консультування батьків з приводу догляду та розвитку, годування малюка, планові огляди, вакцинопрофілактика, оформлення довідок.