Лаборанти в Харкові

Бактеріологічні дослідження в клініці «ON Clinic» 407
Владимир
Большое спасибо доктору Олегу Анатольевичу за профессионализм и грамотный подход к лечению своих пациентов.Благодаря этому я вновь нашел своего доктора спустя 15 лет(тогда он мне очень помог).Спасибо доктору. Крепкого здоровья .Благодарю. Всем рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Валентин
Благодарю за помощь в решении мужских проблем. Зря я столько лет боялся идти к врачу.
25 травня '16 г.
Евгений
Врач располагает к себе. Очень грамотный и понимающий
11 серпня '16 г.
Венеролог, дерматолог, уролог, сексопатолог, сексолог
Лікар Зайцев Олег Анатолійович анонімно проводить експрес-діагностику захворювань, що передаються статевим шляхом. Також займається діагностикою новоутворень передміхурової залози, проводить ефективне лікування лазером, ультразвуком сечостатевих захворювань. Займається лікуванням запальних захворювань сечостатевої системи: простатиту, уретриту, орхіту і інших, лікуванням аденоми передміхурової залози. Доктор також допомагає у відновленні потенції, лібідо / статевого потягу без використання гормонів. Також в компетенції доктора лікування швидкої і затяжний еякуляції, безпліддя. З метою діагностики застосовує УЗД, уретроскопию. Надані послуги - ЛОД-терапія, бужування уретри, масаж передміхурової залози, інстиляції лікувальних розчинів в уретру, спермограма, видалення кондилом, бородавок.
Дерматовенеролог
Експерт в галузі ЗПСШ (ЗППП) готовий надавати якісну медичну допомогу, ви можете розраховувати на високопрофесійний підхід
Записатися на прийом2 онлайн записи