Сторінка 2. Флебологи у Дніпрі

Владислава
Отношение замечательное. Осталась довольна лечением.
05 вересня '16 г.
Леся
Маме понадобилась срочная операция, обратились к этому специалисту. Прекрасный результат. Рекомендую.
05 серпня '16 г.
Сергей
Мне нужна операция,обратился к Олегу Александровичу ,отзывчивый и вежливый профессионал хочу чтобы оперировал меня он,ему можно доверить свою жизнь.Зарание спасибо.
04 вересня '17 г.
Руслана
С пяти лет я занимаюсь танцами. Это стало делом всей моей жизни. И сейчас я выступаю в довольно известном балете. Сосудистые звездочки на ногах появились у меня недавно. Каждой женщине хочется выглядеть превосходно, и тем более, танцовщице, поэтому я обратилась к Александру Александровичу, чтобы их удалить. Рекомендовали мне его коллеги. Я тоже осталась довольной. Сделал он все в лучшем виде.
09 березеня '17 г.
Юрий
Обратился к Маметьеву Александру Александровичу с флебитом глубоких вен нижних конечностей. Я благодарен доктору, который смог вылечить мою болезнь консервативными терапевтическими методами. Уж очень не хотелось ложиться под нож. Я уже здоров, дискомфорта не чувствую, надеюсь больше таких проблем у меня не будет.
03 квітня '17 г.
Слава
У бабушки на ногах сильнейшие трофические язвы, долго не поддавались лечению. Сейчас мы отвезли ее на консультацию к Денису Михайловичу. Думаем, лечение принесет ей облегчение, так как мы слышали о нем много лестных отзывов. Бабушке доктор тоже понравился. Он реально не обещал сразу поставить на ноги, но назначил длительное лечение, которое помогает постепенно.
12 січня '17 г.
Хірург, уролог, трансплантолог, судинний хірург
21 рік досвіду
Лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Є фахівцем в галузі хірургії та трансплантології. Веде консультативний прийом. У своїй діяльності використовує оперативні і консервативні методи терапії. Виконує лапароскопічне лікування захворювань печінки, жовчного міхура, нирок, корекцію грижових дефектів передньої черевної стінки. Надає лікарську допомогу при завороту кишок, сечокам'яній хворобі, портальній гіпертензії, холециститі, цирозі.
Масажист
Спеціаліст володіє різними масажними техніками. Приймає пацієнтів з остеохондрозом, кіфозом, артрозом, міжхребцевими грижами, головним болем, безсонням та панічними атаками. Здійснює прийом дітей з 6 років і дорослих. Виконує класичний масаж спини, дитячий масаж, спортивний масаж та антицелюлітний масаж.
Масажист-реабілітолог
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних технік. Спеціалізується на реабілітації пацієнтів після перенесених травм, хірургічних втручань та інсультів. Здійснює прийом дітей з 6 років та дорослих. Виконує ортопедичний дитячий масаж, точковий масаж, антицелюлітний масаж, ручний лімфодренажний масаж.
Судинний хірург
31 рік досвіду
Лікар судинний хірург, спеціалізується на лікування захворювань: варикозна хвороба, атеросклероз судин, трофічні виразки ніг, хвороба Рейно