Ендоскопіст у Дніпрі

Никита
Помимо прочего, доктор оказался на редкость думающим. Не красиво и полупонятно рассказывающий давно заученные... А именно думающий. Что примечательно - непосредственно о проблеме, с которой я обратился. Спасибо.
27 грудня '17 г.
Анжела
Грамотный специалист и замечательный человек. Всегда придет на помощь! Вся моя семья обследуемся по необходимости только у него.Ему не страшно довериться.
07 серпня '17 г.
Юрий
Хороший диагност. Все, что нужно сделал быстро, результат диагностики я получил сразу после процедуры. Все понравилось. Спасибо.
05 квітня '17 г.
Катя
Игорь Геннадиевич проводит мне процедуру бронхоскопии, все прошло на высоком профессиональном уровне. Спасибо за качественную диагностику.
05 червеня '17 г.
Ендоскопіст
Лікар Щудро Сергій Олександрович спеціалізується на діагностичній та лікувальній ендоскопії у гастроентерології та отоларингології. Лікар-ендоскопіст вищої категорії. Веде прийом дорослих і дітей. Виконує езофагогастродуоденоскопію, колоноскопію, бронхоскопію. Володіє технікою проведення ендоназальної риноскопії і відеоріноскопії, що дозволяє оглянути аденоїди і голосові зв'язки через носові ходи. Також виконує взяття біопсії, лігування варикозно розширених вен стравоходу, поліпектомію, хромендоскопію й інші лікувальні процедури. Член Асоціації ендоскопістів України.
Ендоскопіст
Лікар-ендоскопіст вищої категорії, кандидат медичних наук. Основний напрямок діяльності - ендоскопія в гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням механічних жовтяниць ендоскопічним методом. Виконує ендоскопічну ретроградну холангіопанкреатографія (ЕРХПГ), езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС), також проводить колоноскопію, бронхоскопію. Веде консультативний прийом. Є членом Асоціації ендоскопістів України, Українського клубу панкреатології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Ендоскопіст
Лікар-ендоскопіст вищої категорії, проводить ендоскопічну діагностику в 12-палої кишки, шлунка (фіброезофагогастродуоденоскопія, фіброколоноскопія), при ендоскопічних дослідженнях виконує біопсію, а також термінове дослідження на Хелікобактер.