Щудро Сергій Олександрович

Ендоскопіст
лікар вищої категорії
Лікар Щудро Сергій Олександрович спеціалізується на діагностичній та лікувальній ендоскопії у гастроентерології та отоларингології. Лікар-ендоскопіст вищої категорії. Веде прийом дорослих і дітей. Виконує езофагогастродуоденоскопію, колоноскопію, бронхоскопію. Володіє технікою проведення ендоназальної риноскопії і відеоріноскопії, що дозволяє оглянути аденоїди і голосові зв'язки через носові ходи. Також виконує взяття біопсії, лігування варикозно розширених вен стравоходу, поліпектомію, хромендоскопію й інші лікувальні процедури. Член Асоціації ендоскопістів України.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

09 ТРА

Лікар працює в клініках:
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Анжела
Грамотный специалист и замечательный человек. Всегда придет на помощь! Вся моя семья обследуемся по необходимости только у него.Ему не страшно довериться.
Юрий
05 квітня '17р.
Хороший диагност. Все, что нужно сделал быстро, результат диагностики я получил сразу после процедуры. Все понравилось. Спасибо.
Жанна
У Сергея Александровича я делала бронхоскопию. Врач мне понравился — он и как человек приятный и как диагност грамотный. Я довольна выбором доктора и, при необходимости, буду обращаться только к нему.

• 1992 р. — ДMI.

• Член Асоціації ендоскопістів України.