Сторінка 10. Діагности у Дніпрі

Дмитрий
Качественно, быстро и доступно. Порекомендую знакомым.
13 липня '16 г.
Диана
Благодарю за точную диагностику и вежливое отношение к пациенту!
24 вересня '16 г.
Иван
Водил сына на УЗИ, ребенок не плакал и вел себя спокойно
14 серпня '16 г.
Очень довольна приемом. Много полезной информации рассказала, на большом экране показала. Доктор ответила на все мои вопросы. Спокойная, вежливая, неравнодушная.
13 грудня '16 г.
Чувствовала, что со мной что-то не так. Опытный глаз Натальи Николаевны разглядел проблемы с плацентой. Благодаря этому удалось быстро принять нужные меры. Хочу сказать большое спасибо.
06 січня '17 г.
Михаил
Обращались неоднократно для обследования. Я проходил УЗИ почек, жена - при беременности. Всегда довольны консультацией
30 листопада '-1 г.
УЗД-фахівець
Доктор Кацай Неля Йосипівна займається ультразвуковими діагностичними дослідженнями. Бере участь в постановці діагнозу захворювань репродуктивної системи жінки. Володіє сучасними техніками проведення УЗД, включаючи трьох-і чотиривимірну технологію. Консультує, надає послуги розшифровки результатів дослідження.
УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД внутрішніх органів, суглобів та м'яких тканин. На підставі отриманих результатів досліджень видає висновок про наявність чи відсутність патології.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Сонолог (УЗД спеціалист)
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Здійснює діагностику патологій за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД нирок та надниркових залоз, передміхурової залози, сечового міхура, лімфатичних вузлів, м'яких тканин та молочних залоз.
Консультація от 250
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207 м.Вокзальна3213