Дибков Олександр Михайлович

Уролог
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар Дибков Олександр Михайлович уролог першої категорії, спеціалізується в області сечовивідних і статевих органів, проводить діагностику сечоводів, сечового міхура, уретри, нирок, наднирників і простати. Займається лікуванням сечокам'яної хвороби, чоловічого безпліддя, порушення обміну речовин і гормональних порушень. Здійснює контроль простати, виїзди до пацієнтів додому.
Консультація

Тим
Грамотний спеціаліст. Допоміг мені швидко та ефективно вилікувати мою хворобу. Оперативне втручання пройшло успішно. Вже на наступний день мені стало набагато краще. Завдячую цьому фахівцю своїм здоров'м. Рекоендую!
И. С.
Просто чудова людина, та досвідчений лікар. Звернувся до нього зі своїм негараздом. Лікар зміг швидко допомогти. поліпшення було на наступний день. Але лікар призначив додаткову консультацію, щоб упевнитися в ефективності лікування. Рекомендую!

• Дніпропетровська медична академія — 2001 рік.