Злова Тетяна Іванівна

Ендокринолог
Ендокринолог Злова Тетяна Іванівна спеціалізується на діагностиці, виявленні та лікуванні захворювань ендокринної системи. Проводить інформативні консультації з наданням всієї необхідної інформації щодо стану здоров'я і функціонування залоз внутрішньої секреції. Визначає, наскільки залози стимулюють або пригнічують продукцію гормонів в організмі пацієнта. На основі взятих аналізів визначає біологічно активні речовини, що впливають на життєдіяльність організму. Проводить денситометрію. Лікує хвороби щитовидної залози: дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреоїдит, і паращитовидних залоз. Спеціалізується на лікуванні адреногенитального синдрому.

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Консультировалась по вопросам узлового образования на щитовидке. Прогноз благоприятный. Консультация и прием у врача прошли хорошо, результативно. Действительно знающий врач.
Женя
Тетяна Іванівна не тільки дуже розумна, а ще й чуйна людина. Дуже нам допомогла, дякую!

• 1989 р. — Луганський медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1990 р. — Інтернатура за фахом "Ендокринологія".

• Курси підвищення кваліфікації по ендокринології в 1992 р., 1998 р., 2004 р., 2009 р. і 2014 р.

• Учасник Асоціації ендокринологів України.