Жегулович Юрій Володимирович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Спеціаліст з естетичної гінекології, Хірург
Лікар першої категорії
Доктор Жегулович Юрій Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області естетичної гінекології, лапороскопіческой і вагінальної хірургії. Займається діагностикою та оперативним лікуванням вад розвитку і анамаліях розташування жіночих статевих органів, надає послуги з лікування позаматкової вагітності, доброякісних утворень шийки матки. Проводить лікування утворень запального генезу, загальних інфекційних захворювань. Є членом Асоціації АМУ.

19 квітня '17р.
По рекомендациям врача мне надо было пройти УЗИ матки. Юрий Владимирович отлично справился с диагностикой. Быстро, качественно, компетентно. На все вопросы ответил и все объяснил. Иду на поправку. Спасибо!
Юрій Володимирович лікар від Бога! В останні дні року мені довелося перенести тяжку операцію по гінекологіі, дякуючи людяністі, толерантності та уважності лікаря уже почуваю себе чудово. На всі питання зрозуміло відповів та все роз'яснив, наче ж то така робота, але її можноо робити по різному. Побільше б таких лікарів: розумних, врівноважених з добрим серцем та покликанням. Величезне дякую! Всі вашій родині!
Світлана
Я была на УЗИ у Юрия Владимировича. Отличный специалист. Вежливый, все объяснил и ответил на все вопросы.
09 квітня '21р.
Замечательный врач. Провёл операцию, все прошло отлично, результатом очень довольна. Всем рекомендую!

• 2004 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, диплом з відзнакою;
  • 2006 р. – інтернатура, спеціальність «Акушерство та гінекологія».

• 2006 р. — ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології, стажування у відділенні функціональної та ультразвукової діагностики Наукового центру акушерства, гінекології та перинатології РАМН;
  • 2008 р. — допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя;
  • 2009 р. — основи лапароскопічної хірургії;
  • 2011 р.- УЗ — ехоскопія в акушерстві та гінекології;
  • 2011 р. — лапароскопічні технології в гінекології;
  • 2011 р. — хірургія тазового дна, стажування в НДІ акушерства та гінекології імені Д. О. Отта РАМН, Санкт-Петербург;
  • 2011 р. — основи ендоскопії в гінекології, стажування в Міжнародному центрі ендоскопічної хірургії, Клермон-Ферран, Франція;
  • 2012 р. — репродуктивна ендокринологія;
  • 2013 р. — Спеціалізація з ультразвукової діагностики.

• Член Асоціації АГУ.