Вілко Аліна Олександрівна

Ендокринолог, Дитячий ендокринолог
врач первой категории
Лікар Вілко Аліна Олександрівна — ендокринолог. Досвід роботи: 20 років. Спеціалізується на ендокринологічних порушеннях у дорослих та дітей. Розробляє індивідуальні схеми терапії цукрового діабету, захворювань щитовидної залози. Допомагає ліквідувати зайву масу тіла. Проводить ранню діагностику порушень ендокринної системи.

Ребенок стал сильно набирать вес, при том мы, родители, худые, и мы не понимали, в чем причина. Записались на прием к эндокринологу, попали к замечательной женщине - Вилко Алине Александровне, она не только как врач хороша, но и к ребенку смогла найти подход. Провела диагностику и смогла назначить нам лечение, Очень благодарны!
Лера
Вилко Алина Александровна отличный специалист. Внимательна к маленьким пациентам, все объяснит и расскажет что для чего делается и как с этим быть.При необходимости будем обращаться только к ней. Благодарю!

• 1997 р. — Дніпропетровська державна медична академія "Лікувальна справа".

• 2014 р. — Передатестаційний цикл зі спеціальністю "Ендокринологія";
  • 2017 р — курси підвищення кваліфікації фахівця з дитячої ендокринології.

• Член "Української діабетичної асоціації".