Вікарчук Марк Володимирович

Уролог
Лікар першої категорії
Лікар займається лікуванням захворювань сечового міхура, сечовипускального каналу, сечоводів і нирок. Здійснює терапію уретриту і циститу, усуває запальні та інфекційні хвороби. Приймає в плановому форматі, за попереднім записом.

Леонид
Марк Владимирович - лучший уролог, которого я знаю. Он неоднократно помогал мне справляться з заболеваниями в области урологии. По больше бы таких квалифицированных специалистов, как Марк Викарчук.

• Вінницький національний медичний університет.

• 2010 р. — курси спеціалізації по онкології на базі кафедри онкології Академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2014 р. — курси спеціалізації з ультразвукової діагностики на базі кафедри променевої діагностики Академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2013–2015 рр. — клінічна ординатура на базі відділу відновної урології та нових технологій ДУ "Інститут урології АМН України".
  • 2016 р. — відділення онкоурології Республіканського науково-практичного центру онкології та радіології ім. Александрова, м. Мінськ, Білорусь.
  • 2016 р. — навчальна програма резидентів Європейської асоціації урологів (14th European Urology Residents Education Programme), м. Прага, Чехія.
  • 2017 р. — відділ урології SanaKlinikum, м. Хоф, Німеччина.
  • 2018 р. — клініка урології та онкоурології Ягеллонського університету, Краків, Польща; грант Європейської асоціації урологів.
  • 2019 р. — відділення урології Празького міського госпіталю, м. Варшава, Польща.