Устиянович Ольга Степанівна

Анестезіолог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар здійснює підготовку пацієнта до операції, вводить пацієнта в стан наркозу і, при необхідності проводить реанімаційні заходи. Відстежує життєво важливі показники хворого в ході втручання. Контролює самопочуття пацієнта в ранньому післяопераційному періоді.

Женя
Гарний спеціаліст. Консультувала мене перед операцією, все детально розжувала, навіть пояснила хід операції. Обстежила, та морально підготувала до цієї маніпуляції. Можу сказати тільки одне. спеціаліст дійсно хороший. Дякую!
Натали
Чудовий лікар та людина. Одне задоволення з нею спілкуватися! З перших хвилин помітно що людина знає свою справу, все по справі та максимально зрозуміло. Лікар також супроводжувала мене після операції. Одним словом - все просто чудово!

• 2001 р. — закінчила з відзнакою Національний медичний університет імені О. О. Богомольця (м. Київ).
  • 2001-2003 рр. — інтернатура за спеціальністю анестезіологія на базі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровської державної медичної академії.
  • 2003-2005 рр. — клінічна ординатура за спеціальністю анестезіологія на базі кафедри анестезіології та медицини невідкладних станів ФПО Дніпропетровської державної медичної академії.

• Член Всеукраї