Шустік Ігор Сергійович

Анестезіолог, дитячий анестезіолог
Супроводжує пацієнтів при контрастних методах дослідження. Здійснює індивідуальний підбір способу анестезії, розраховує дозу знеболювальних препаратів для проведення діагностичних процедур. Володіє методами проведення різних видів місцевої та загальної анестезії. Всіляко піднімає свій професійний рівень, удосконалить свої професійні навички, вивчає нові рекомендації іноземних спільнот.

С.С.Ю.
Для проведення ФГДС, моїй дитині, потрібно було зробити знеболення. Тому що донька просто б не змогла це все перенести. Ми звернулися до Ігоря Сергійовича. Він компетентно підійшов до питання. Зробив все на найвищому рівні. Рекомендую!
Тома
Ігор Сергійович консультував нас з питання анестезії перед операцією моєї дитини. Спокійний, ввічливий, допитливий. Вселив в мене впевненість, що все пройде гладко і хвилюватися не варто. Справжній професіонал. Щиро вдячна йому!
Кобець Н.А.
Для проведения видеогастродуоденоскопии (во сне) делал анестезию.Провел все на высоком уровне! Искренне благодарна за компетентность и профессионализма!!

• Київський національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Факультет «Лікувальна справа».
  • Інтернатура на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Дитяча анестезіологія та інтенсивна терапія».
  • Спеціалізація на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика, Кафедра Анестезіології та IT, клин. база БСМП — "Анестезіологія та інтенсивна терапія пацієнтів дорослого віку".

• 2019 р. — «Сучасні аспекти приватної анестезіології».
  • 2020 р. — Сертифікат «Школа респіраторної підтримки».
  • 2020 р. — Платформа Medvoice. Курс лекцій СЕЕА «Приватні питання периопераційного обстеження».
  • 2020 р. — Платформа Medvoice. «Прикладний санітарно-епідеміологічний контроль в ВАРІТ. Профілактика вентиляційно-асоційованої пневмонії в умовах пандемії COVID-19".
  • 2020 р. — Платформа Medvoice. Одеський національний медичний університет. Асоціація анестезіологів ГО. Онлайн курс «Регіональна анестезія. Терапія болю".

• Європейське товариство анестезіологів (The European Society of Anaesthesiology).
  • Американське товариство анестезіологів (American Society of Anesthesiologists).
  • Американське товариство вивчення болю (American Pain Society).