Ускова Наталія Михайлівна

Отоларинголог, сурдолог
Лікар вищої категорії
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням патологій вух, горла і носа. Приймає пацієнтів з гайморитом, синуситом, хронічний тонзиліт, викривленням носової перегородки. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію гортані, КТ, МРТ та лабораторні аналізи.

Роман
Привітна людина. після проведеної консультації, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Сподобалася її детальна консультація, та глибоке розуміння суті проблеми. Все пройшло на найвищому ріні!. Лікаря однозначно рекомендую!
Акрам
Про лікаря чула найкращі відгуки, і це справді так! Професійна, доброзичливо, все сподобалося. З нею дуже приємно розмовляти, помітно що вона співчуває, та хоче зарадити. Просто чудова людина, та високопрофесійний лікар!

• 1988 р. — Івано-Франківський медичний інститут, спеціальність: лікувальна справа.
  • 1989 р. — Івано-Франківський медичний інститут, спеціальність: отоларингологія.
  • 2006 р. — Київська медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність: сурдологія.

• 2016 р. — стажування у Всесвітнього центрі слуху Каетана, Польща.