Тунева Марина Анатоліївна

Отоларинголог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою, терапією і профілактикою ЛОР-захворювань. Виконує промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання сірчаних пробок. Лікує отит, ларингіт, фарингіт, хронічний тонзиліт, риносинусит, вазомоторний риніт і гайморит. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи і рентгенографію.

Василий
Дуже сподобалася лікар. Уважно вислухала, не перебиваючи, без шпильок і грубощів, все проаналізувала. Виходячи з досвіду поставила чітко діагноз і виписала лікування. Прийшовши на повторний прийом, лікар сказала що стан покращився, але я це вже і сама відчула. Дякую!
Юлiя
Все було просто чудово, компетентний доктор! Консультація була вичерпна! лікар х усією серйозністю підійшла до мого захворювання. Її призначення меші дуже швидко допомогли. За необхідності, я обов'язково прийде ще. Рекомендую!

• 1982 р. — закінчила Дніпропетровський медичний інститут.
  • 1982-1983 рр. — інтернатура з терапії.
  • 1993 р. — спеціалізація з отоларингології.

• Член Асоціації отоларингологів.

Лікар-отоларинголог надає послуги

• «Зозуля»;
  • промивання лакуни піднебінних мигдаликів;
  • промивання сірчаних пробок, туалет вуха;
  • перевірка слуху та ін.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• гостра та хронічна ЛОР-патологія;
  • риносинусит;
  • вазомоторний риніт;
  • хронічний тонзиліт;
  • фарингіт;
  • ларингіт;
  • отит (сальпінгоотит) та ін.