Сиротинська - Прилипко Наталія Володимирівна

Гінеколог дитячий та підліткового віку
Лікар вищої категорії
Лікар займається лікуванням патологій статевих органів, молочних залоз і деяких гормональних порушень у дівчаток від народження і до 18 років. Приймає пацієнток з передчасним дозріванням, зрощенням губ, травмами зовнішніх статевих органів і ендометріоз. В роботі використовує сучасні методики.

Алёна
Хочу сказать слова благодарности врачу гинекологу Прилипко Наталье Владимировне. Врач профессионал своего дела. Вежливая, внимательная, компетентная. Рекомендую.
Алина
Прилипко Наталья Владимировна, очень внимательный врач, профессионал своего дела, образованная,приятная,всегда назначала правильное лечение, единственный гинеколог к которому не боюсь идти на прием и вести ребенка. Да и знакомые все мои,ходят только к ней. Она единственная,кто вылечил многих моих подруг,в то в время,как другие врачи не знали что назначать.Много лет, посещаем только ее. Спасибо большое Вам)) Желаем крепкого здоровья и хороших пациентов.

• 1993 г. — Національний медичний університет (НМУ) ім. А.А. Богомольця;
  • 2000 г. — Інтернатура на базі кафедри акушерства і гінекології №2 НМУ ім. А.А. Богомольця.

• 2000 р. — «Планування сім'ї», гормональна терапія. Сучасні методи гистеросальпінгографії» ;
  • 2013 р. — «Репродуктивні аспекти покращення демографічної ситуації в Україні»;
  • 2014 р. — «Актуальні питання репродуктивного здоров'я молоді»;
  • 2015 р. — «Новітні технології в діагностиці та лікуванні інфекційних болезней. Проблеми медицини тропіків і подорожей»;
  • 2015 р. — «Патологія слизових оболонок у жінок. Імунологічних і вікових особливостей»;
  • 2015 р. — «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» ;
  • 2016 р. — «Здоров'я жінки в 21 столітті»;
  • 2016 р. — «Патологія слизових оболонок у жінок: Роль мікробіоти»;
  • 2016 р. — «Питання ультразвукової діагностики в мамології та гінекології»;
  • 2017 р. — «Діти після допоміжних репродуктивних технологій або вони інші?».

Лікар-гінеколог надає послуги

• консультація лікаря-акушера-гінеколога для дітей та підлітків
  • Проведення гінекологічного УЗД
  • УЗД органів малого таза при вагітності до 12 тижнів
  • УЗД грудних залоз
  • УЗД щитоподібної залози
  • Введення ліків в піхву
  • Спринцювання піхви у дітей
  • Роз’єднання синехій у дітей
  • Масаж молочних залоз при лактостазі .