Симонець Євген Миколайович

Хірург, торакальний хірург
Лікар вищої категорії
Торакальний хірург вищої кваліфікаційної категорії, надає послуги проведення оперативних втручань пацієнтам будь-якого віку. Спеціалізується в галузі дитячої пульмонології. Займається консультуванням і хірургічним лікуванням недуг органів грудної клітини. Складається в декількох медичних асоціаціях, включаючи Європейське суспільство торакальних хірургів.

Очень грамотный специалист,приятный и отзывчивый человек.Доктор,к которому можно обращаться с уверенностью. Спасибо огромное за хорошую консультацию. Мы остались под приятным впечатлением,даже ребенок)))
Лариса
04 травня '17р.
Специалист высокого уровня . Профессионал в своем деле! проверено не раз.
Лариса
04 травня '17р.
Убедилась, что есть доктор, которому можно доверять.Симонец Е.Н.- настоящий профессионал. Подходит комплексно, объясняет доступно и понятно. Проверит, прежде чем поставить диагноз или что-то назначить. Таким говорят "Спасибо, что Вы есть!!!!!"
Даша
Евгений Николаевич - потрясающий доктор, который умеет видеть картину в целом, а не только в рамках строго своей специализации. Он доктор от Бога и здорово, что в нашей стране есть такие профессионалы! Очень приятный человек и великолепный врач. Я просто под невероятным впечатлением от визита к нему!! Один из лучших врачей, с кем доводилось пересекаться!!!
Готова бесконечно благодарить за здоровье нашей доченьки. Это не просто врач, а настоящий Волшебник! Талант не иначе, как от Бога
Александр
Замечательный доктор!

• 1996 р. — Прилуцьке медичне училище, фельдшерська справа (з відзнакою);
  • 2002 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика, лікувальна справа;
  • 2004 р. — інтернатура на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика, дитяча хірургія.

• 2005 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика, торакальна хірургія;
  • 2007 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ — Дитяча пульмонологія;
  • 2007 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ — Дитяча пульмонологія;
  • 2007 р. —НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ — ПАЦ з токаральної хірургії, присвоєна друга кваліфікаційна категорія;
  • 2008 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ - Політравма;
  • 2008 р. - НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ - Ендоскопічна торакальна хірургія;
  • 2011 р. - НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ — Діагностична та оперативна відеолапароскопія;
  • 2011 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. ПАЦ з торакальної хірургії, присвоєна перша кваліфікаційна категорія;
  • 2014 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика. ТУ — Бронхологія;
  • 2014 р. — Українська військово-медицинська академія, організація і управління охороною здоров'я;
  • 2015 р. — НМАПО ім. П. Л. Шупика. ПАЦ з торакальної хірургії, присвоєна вища кваліфікаційна категорія.

• член European Society of Thoracic Surgeons;
  • член Асоціації торакальних хірургів;
  • голова Всеукраїнського респіраторного клубу.