Сеньків Людмила Миколаївна

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні неврологічних хвороб. Приймає пацієнтів з симптомами: порушення координації і мови, шум у вухах, головний біль, оніміння і поколювання в кінцівках, біль у спині, різке погіршення пам'яті. Лікує остеохондроз, невралгію, радикуліт, мігрень, грижі міжхребцевих дисків.

Зина
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно все розповідає. Я дуже їй вдячна, за професіоналізм та якісне надання допомоги. Я не проти ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться. Вже давно рекомендую увсім знайомим та близьким.
Зинаида
Видно, що лікар кваліфікована. Можу виділити гарне поводження з пацієнтами. Лікар задавала багато правильних питань, докопувалася до суті і намагалася зрозуміти в чому проблема хвороби. Вона дала рекомендації і відповіла на всі питання.
Николаенко Светлана
Хороший доктор . Рекомендую.
Прекрасный врач! Очень внимательная. Профессионал своего дела. Спасибо большое. Очень рекомендую!!!

• 2008 р. — Запорізький державний медичний університет.